Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní interiér domu v Senci

Elegantní interiér domu v Senci

Nedaleko Bratislavy stojí zbrusu nový rodinný dům ukrývající elegantní interiér. Sjednocený v čistě bílé barvě a světlých tónech dřeva poskytuje svým obyvatelům útulný a něžný domov.

Za realizací stavby v Senci stojí společnost JK Slovakia, která se specializuje na nízkoenergetické montované stavby, za vzhledem samotného interiéru pak designérské studio Kompakt interier. Významná byla také spolupráce s Ľubomírem Špilákem, který měl na starosti stolařské práce. Studie, projekt a samotná realizace trvaly bezmála pět let.

Příjemné bydlení na Slovensku

Dům v Senci je jednoduchý, útulný a kompaktní. Interiéru domu vládne bílá barva a světlé dřevo. O útulný dojem se postaral dotek rustikálního stylu. Dřevěné stropní trámy a obnažené cihly vnesly do interiéru příjemnou atmosféru. Vizuální čistota minimalistického stylu dává vyniknout kráse použitých materiálů i zajímavých detailů. Na první pohled upoutají designová svítidla, velká knihovna či křeslo s nádechem stylu retro.

Světlý a prostorný interiér

Přidanou hodnotou tohoto elegantního domova jsou velká okna, kterými dovnitř prostupuje dostatek přirozeného světla. Celek příjemně sjednocuje podlaha ze světlého dřeva, díky níž na sebe jednotlivé místnosti naprosto plynule navazují. Světlé dřevo pěkně ladí s převažující bílou barvou, kterou skromně doplňují i šedé odstíny. Velký důraz je zde kladen také na prostor. Společenská zóna působí velkorysým dojmem, čemuž napomáhá také vysoký strop. Vzniká tak naprosto majestátní bydlení, kterému však nechybí pocit příjemné domácí atmosféry.

Elegantní interiér domu v Senci
Foto: Matúš Nedecký
Elegantní interiér domu v Senci
Foto: Matúš Nedecký
Elegantní interiér domu v Senci
Foto: Matúš Nedecký
Elegantní interiér domu v Senci
Foto: Matúš Nedecký
Elegantní interiér domu v Senci
Foto: Matúš Nedecký
Foto: Matúš Nedecký
Zdroj: Kompakt interier

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock