Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Skandinávské podkrovní bydlení

Skandinávské podkrovní bydlení

Krásné světlé podkroví se slunnou terasou orientovanou na jih se nachází v samém srdci Švédska, ve Stockholmu. Kromě převahy čistě bílé barvy a velkorysého prostoru zaujmou návštěvníky tohoto podkrovního bytu především zachované původní prvky, mezi které patří trámové stropy, cihlové zdi a krb.

Svěží bydlení s dotekem elegance

Podkrovní bydlení zaujímající 152 m2 v sobě mísí skandinávský i rustikální styl. Zachované původní prvky si notují s těmi moderními, čímž si interiér získává neskutečně přitažlivé kouzlo. Jednotlivé vybavení místností může plně vystoupit na odiv díky převaze všudypřítomné bílé barvy. Stropní trámy, obnažené cihly i přirozeně krásné podlahy tak na sebe právem strhávají pozornost. Celý interiér podkrovního bytu pak příjemně osvěžuje energická barva pokojových květin. Díky vhodně zvoleným bytovým doplňkům působí toto stockholmské podkroví velice hřejivým dojmem. Hlavní roli tu hraje elegance, něha, vyrovnanost a klid.

Skandinávské podkrovní bydlení

Světlo a prostor

Podkroví, do kterého máme možnost alespoň virtuálně nahlédnout, je prostorné a s dostatečně prosvětlené. Najdeme zde velkoryse pojatý obývací pokoj důmyslně propojený s kuchyní a jídelnou, tři ložnice a dvě koupelny. Celek sjednocují rustikální prkenné podlahy převážně v šedém odstínu. S touto barvou pak příhodně korespondují některé bytové doplňky. Díky velkým oknům, řadě umělých designových svítidel i hojnému využití bílé barvy je tento byt příjemně světlý. Libuje si v čistých liniích a minimu doplňků. Užívá si tradičního spojení barev tak typického pro skandinávský styl, přesto však vůbec nepůsobí chladně nebo stroze.

Půvabná terasa

Velké kouzlo tohoto stockholmského podkrovního bytu tkví v jeho chytrém propojení s okolím. Z obou ložnic lze vstoupit na půvabnou terasu oživenou řadou balkonových květin, odkud se nabízí výhled do klidného vnitrobloku.

Podkrovní byt ve Stockholmu tak skýtá prostorné, světlé, něžné a velmi inspirativní bydlení, které působí jako svěží oáza zasazená doprostřed nejlidnatějšího švédského regionu.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Kuchyně se skleněnou zástěnou Onyx

Interiér Praha-Klánovice

Z garáže kanceláře

Rekonstrukce přízemí domu

Provence mezi betonem a sklem

Dům na kopci

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Dům LO ztělesňuje nomádského ducha svého majitele

Perníková chaloupka

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock