Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní byt s výhledem na Vltavu

Luxusní byt s výhledem na Vltavu

V moderní části karlínské čtvrti vyrostla zbrusu nová rezidence, jejíž součástí je i luxusní byt s terasou, do kterého nyní nahlédneme. Zaujme nejen svým nadstandardním vybavením, ale také úchvatným výhledem na Vltavu.

Tento nový, designově zařízený byt je součástí projektu Kay River Lofts. Díky umístění ve druhém podlaží nabízí inspirativní výhledy do okolí, které brzy doplní výhled na lávku HolKa, jež propojí Karlín s Holešovicemi. Nové luxusní bydlení vyrostlo v širším centru metropole. Nabízí nebývalý komfort a na dosah má kavárny, restaurace i prostor ke sportovnímu vyžití.

Vstup na terasu ze všech pokojů

Byt s výhledem na Vltavu sestává z obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhé ložnice, centrální koupelny, šatny a technické místnosti s úložným prostorem. Okna obývacího pokoje přitom brzy poskytnou výhled na již zmíněnou lávku. Velkou devizou tohoto bydlení pak je, že na terasu lze vstoupit z jakékoliv místnosti.

Nadstandardní vybavení interiéru

Převážnou část interiéru krášlí světlé dřevěné podlahy, které celku dodávají příjemně jednotný ráz. Okna jsou francouzská s trojskly a předokenními elektricky ovládanými žaluziemi. O komfort obyvatelů se stará také podlahové vytápění v koupelnách a rekuperace i chlazení v celém bytě. Vedle krásné dřevěné podlahy sjednocují interiér také elegantní vysoké dveře. Nemůže zde chybět ani vestavěný nábytek poskytující obyvatelům dostatek úložného prostoru. O praktickou i estetickou stránku interiéru se rovněž starají designová svítidla.

Moderní interiér plný světla

Interiér bytu je velice světlý nejen díky četným výhledům do okolí, ale také kvůli použitým světlým barvám. Celek tak působí neobyčejně útulným dojmem a může si dovolit i několik tmavých akcentů. Interiér je zařízený ve striktně minimalistickém stylu, a tak mohou plně vyniknout materiály, barvy a tvary jednotlivých kusů vybavení.

V karlínské čtvrti tak vzniklo působivé bydlení, které svým obyvatelům nabízí dostatek přirozeného světla, velkorysého prostoru i pozoruhodného designu. S výhledem na Vltavu už tak k dokonalosti nechybí vůbec nic.

Zdroj: svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock