Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní interiér v domě z 80. let

Moderní interiér v domě z 80. let

V Gdyni, jednom z nejmladších polských měst, prošel výraznou proměnou dům postavený na počátku 80. let 20. století. Jeho interiéry se mnohem více otevřely světlu i moderním trendům.

Celková rekonstrukce domu trvala šest měsíců a jejím cílem bylo proměnit tmavé interiéry na světlý, útulný a vizuálně čistý prostor. K výrazné proměně bydlení pro manželský pár se dvěma teenagery došlo pod taktovkou Kasia Gal Interior Design, interiérového studia s mnohaletými zkušenostmi.

Nadčasové bydlení plné světla

Domov pro čtyřčlennou rodinu získal zcela nový náboj. Teď jsou místnosti domu mnohem více prosvětlené, otevřené a prostor v nich příjemně plyne. Vznikla zde celá řada nadčasových řešení a výzdoba byla zvolena tak, aby vypadala stylově a moderně bez ohledu na měnící se módní trendy. Ozdobou celého bydlení, které se nese ve světlých tónech, jsou výhledy do exteriéru plného svěží zeleně.

Světlé dřevo na bílém pozadí

Interiér působí neobyčejně útulným dojmem jak kvůli početným výhledům do bezprostředního okolí domu, tak díky hojně využitému světlému dřevu na bílém pozadí. Světlé dřevo objevující se na podlaze, schodišti, jídelním stole či kuchyňských skříňkách dodává celému interiéru hřejivý nádech. Bílá barva je elegantně doplňuje a nechybí ani několik černých akcentů, které dovnitř vnášejí dramatický ráz.

Moderní interiér v domě z 80. let

Kouzlo minimalistického stylu

Za to, že materiály a barvy v interiéru mohou plně vyniknout, vděčí minimalistickému stylu, díky němuž je celé bydlení vizuálně čisté a prostorné. Při výzdobě se tak bohatě uplatnily minimalistické obrazy s černobílou kompozicí a další rozmanité designové prvky. Vše ostatní je důmyslně skryto za dvířky a návštěvníkům se tak nabízí pohled na moderně zařízené bydlení zbavené všeho, co by mu ubíralo na kráse.

Moderní interiér v domě z 80. let
Moderní interiér v domě z 80. let
Moderní interiér v domě z 80. let
Zdroj: kasiagal.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock