Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Stylový mezonet s cihlovou stěnou

Stylový mezonet s cihlovou stěnou

Přiznané cihly nemusí být cool výhradně v interiérech industriálního stylu. Skvěle totiž mohou zapadnout i do elegantně laděného mezonetu, který svou teplou barvou prohřejí i zkrášlí. Nadčasovost, prostor, elegance a styl – to jsou synonyma pro interiér mezonetu, který najdete v jedné z prestižních polských čtvrtí.

Odvážná kombinace materiálů

Cihlová stěna v obývacím pokoji důmyslně propojeném s kuchyní na sebe právem strhává pozornost. Moderně laděnému interiéru mezonetu dodává teplo rustikálního stylu a navíc celý prostor opticky zvětšuje. Příhodně přitom rozbíjí převažující šedobílou kombinaci barev. Vedle přiznaných cihel našly v interiéru své místo také další zdánlivě nesourodé materiály jako dřevo či beton. Takto zařízený celek pak příhodně doplňují hřejivé textilie v neutrálních barvách.

Originální a praktický interiér

Moderní styl tohoto polského interiéru podtrhuje nejen záliba ve střídání materiálů, ale i výběr rozličných svítidel. Jeden jejich typ se snáší nad pohovkou, druhý nad jídelním stolem, další je po způsobu vánočního osvětlení propleten zábradlím, jiný zas podsvěcuje schodiště. O originalitu tak zde opravdu není nouze, ač si vystačí s absolutním minimem bytových doplňků.

Stylový mezonet s cihlovou stěnou

V moderním i elegantním stylu

V interiéru mezonetu lze rozeznat hned několik stylů. Skandinávský, industriální, rustikální, s dotekem elegance, … Všechny se důmyslně prolínají, čímž vzniká kouzelné bydlení pro každého, kdo chce bydlet alespoň trochu odvážně. Celek přitom zjemňují vhodně zakomponované prvky, ke kterým patří již zmíněné textilie, ale třeba i půvabná mozaika za kuchyňskou linkou. V neposlední řadě pak k dokonale útulné atmosféře umně přispívají knihy a květiny.

A tak i v interiéru se zálibou v industriálním stylu vzniká opravdu útulné bydlení – s citem pro tu správnou kombinaci materiálů i barev.

Zdroj: www.monikastaniec.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock