Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Podkrovní bydlení na Vinohradech

Podkrovní bydlení na Vinohradech

Interiér bytu na pražských Vinohradech je důkazem, že i české bydlení může vypadat světově. Tento byt nacházející se na dvou nejvyšších podlažích činžovního domu se dvěma terasami vás o tom přesvědčí.

Byt je rozdělen do dvou pater

Interiér bytu, na nějž se dnes podíváme, lze nazvat velkorysým. A to nejen co se týče dispozice o velikosti 308 metrů čtverečních, ale také svým zařízením. Samotný byt se nachází na dvou podlažích, přičemž nižší část bytu je rozdělena na společenský a klidový prostor. Dominantou celého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu. Najdeme zde taktéž hlavní ložnici s koupelnou, velkou šatnu, druhou terasu, ale také ložnici pro hosty, samostatnou toaletu, komoru a předsíň. Druhé patro bytu pak tvoří dvě ložnice se společnou koupelnou, galerie a pracovna. Nechybí zde ani technická místnost.

Interiér jako takový je spojením původních prvků s těmi moderními. O kvalitní a čerstvý vzduch se zde stará kanálová klimatizace. Vzhled bytu je pak luxusní již na první pohled. Stačí se podívat na vysoké stropy, dřevěné podlahy z kvalitního masivu, italské kamenné obklady, ale také designové osvětlení. Zvláštností je i vyhřívaná stěna v obývacím pokoji.

Podkrovní bydlení na Vinohradech

Interiér působí velmi příjemně

Interiér bytu je zařízen v příjemné kombinaci šedé, hnědé a bílé barvy, které spolu navzájem ladí na pozadí bílých stěn. Ačkoliv je prostor bytu jako takový opravdu velký, jeho obyvatel se zde nebudou cítit nepříjemně. Velkou roli v tom, že prostor působí tak přívětivě, hraje právě barevné schéma bytu, ale také přiměřené množství dekoraci. Na barvě prostoru přidává velké množství květin, které najdeme po celém bytě.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Vánoční inspirace a dekorace

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock