Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér podle posledních trendů

Interiér podle posledních trendů

Květinové vzory, geometrické tvary, čisté linie, nebo bílá a zelená barva, to vše jsou trendy, které jsou v módě a měly by vládnout i příštímu roku. V interiérovém designu jsou prvky, které se často vrací a ukazují se v novém světle. Příkladnou ukázkou současných trendů moderního bydlení, je byt, který si dnes ukážeme.

Mořské vlny, divokost a hravost

Byt se nachází v místě staré loděnice v Polském Gdaňsku. Svou rozlohou patří mezi menší byty a má osobitý charakter. Je moderní, s odvážnými silnými barevnými akcenty na stěnách a v zařizovacích prvcích. Tmavě zelené a hluboké odstíny modré dávají interiéru neobvyklý vzhled.

Na první pohled je znát, že se byt nachází na pobřeží. Fotografie na zdi obývacího pokoje o tom jasně vypovídá. Mozaiková modrá tapeta a koberec, jakoby znázorňovaly mořské vlny a divokost přírody. Šedé závěsy a neutrální bílá barva pohled zase zklidňují.

Malý, ale luxusní

Byt je určen pro dva obyvatele, najdete zde proto pouze dvoumístnou pohovku a barový jídelní pult se dvěma stoličkami. Kuchyňská linka není velká, avšak majitelům stačí. Dvířka jsou zhotovena z šedého vysokého lesku a kontrastují s dřevěnou podlahou. Místo kachliček designéři použili mramorový obklad. Díky němu i malá kuchyň působí luxusním dojmem.

Z hlediska úklidu je výhodou skříňka zavěšená pod televizí, působí nejen subtilně, je také velmi praktická. Ve vstupní chodbě slouží k ukládání skříňka opět zavěšená, menší prostor byl vyřešen umístěním zrcadla přímo na dveře skříně.

Zrcadlo, zrcadlo..

Na první pohled je nejzajímavější místností ložnice. Designéři se nebáli divoké temně zeleno-modré tapety a vytvořili tak místo s úžasnou atmosférou. Prostor opticky zvětšují zrcadla na šatní skříni s posuvnými dveřmi. Zajímavá je postel s čalouněným tmavě semišovým čelem, vedoucí od jedné stěny k druhé. Závěsná svítidla se snášejí nad jednoduchými masivními nočními stolky. Pro úplné pohodlí zde najdete i televizi.

Nevelká koupelna je vyvedena ve světlých barvách bílých obkladů, oživení najdete ve sprchovém koutě. Kachličky s dekorem fotografie květinové stěny vnášejí do koupelny pocit, že jste v přírodě.

A co na něj říkáte vy?

Zdroj: studioprojekt.net

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock