Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení se zahradou na střeše

Bydlení se zahradou na střeše

Bydlení v bytě nemusí nutně znamenat to, že se musíme vzdát vlastní zahrady. Důkazem je tento byt v 8. podlaží, který neposkytuje jen dostatek prostoru a pohodlí, nýbrž i krásnou střešní zahradu.

Byt je součástí rezidenčního projektu s recepcí (fungující nonstop) a ostrahou v místě bývalého přístavu. Cílem tohoto místa bylo vytvořit komfortní bydlení s nabídkou komplexních služeb a snadným spojením s centrem města. Toto místo je ideální jak pro rodiny s dětmi (nachází se zde školy všech stupňů), tak i pro milovníky golfu, kteří ocení blízkost klubu Golf Marina. V okolí najdeme i mnoho restaurací, obchodů a pekáren.

Byt se střešní zahradou a terasou

Tento originální byt, který je součástí holešovického projektu Prague Maria zaujme na první pohled. A to hlavně terasou s romantickým výhledem na blízkou řeku, ale i druhou terasou, jež je součástí střešní zahrady, která k bytu patří. Za dominantu celého bytu lze považovat velký obývací pokoj o velikosti 105 metrů čtverečních, jehož součástí je i jídelna a otevřená kuchyně. Místnost s oběma terasami propojují velkoformátová okna. Soukromou zónu pak tvoří dvě ložnice se vstupy na větší terasu a hlavní ložnice, k níž patří i soukromá koupelna a pracovna, jež je nyní využívána jako šatna a fitness. Byt pokračuje další koupelnou, komorou a velkou chodbou s vestavěnými skříněmi.

Bydlení se zahradou na střeše

Luxusní vybavení domu

Na návrzích interiéru i samotné střešní zahrady si dal architekt opravdu záležet. To samé platí i u kvalitního vybavení, které v bytě najdeme. Kuchyni obklopují spotřebiče značky Miele, kam patří i čtyři integrované vinotéky, jež pojmou až 200 lahví vína. Ke kuchyni neodmyslitelně patří i zásobník na jak chlazenou, tak horkou vodu a velká lednice s mrazákem značky Liebherr. Co se týče dalšího vybavení bytu, najdeme zde třeba krb integrovaný do skleněné plochy, sound systém – v koupelně, šatně a obývacím pokoji, designové osvětlení Bulb, dřevěné podlahy i zapuštěné konvektory. Pobyt v ložnici a obývacím pokoji zpříjemňuje zabudovaná klimatizace a automaticky ovládané žaluzie. V bytě najdeme i spousty úložných prostor vytvořených na míru tomuto interiéru.

Zdroj: svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock