Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení se zahradou na střeše

Bydlení se zahradou na střeše

Bydlení v bytě nemusí nutně znamenat to, že se musíme vzdát vlastní zahrady. Důkazem je tento byt v 8. podlaží, který neposkytuje jen dostatek prostoru a pohodlí, nýbrž i krásnou střešní zahradu.

Byt je součástí rezidenčního projektu s recepcí (fungující nonstop) a ostrahou v místě bývalého přístavu. Cílem tohoto místa bylo vytvořit komfortní bydlení s nabídkou komplexních služeb a snadným spojením s centrem města. Toto místo je ideální jak pro rodiny s dětmi (nachází se zde školy všech stupňů), tak i pro milovníky golfu, kteří ocení blízkost klubu Golf Marina. V okolí najdeme i mnoho restaurací, obchodů a pekáren.

Byt se střešní zahradou a terasou

Tento originální byt, který je součástí holešovického projektu Prague Maria zaujme na první pohled. A to hlavně terasou s romantickým výhledem na blízkou řeku, ale i druhou terasou, jež je součástí střešní zahrady, která k bytu patří. Za dominantu celého bytu lze považovat velký obývací pokoj o velikosti 105 metrů čtverečních, jehož součástí je i jídelna a otevřená kuchyně. Místnost s oběma terasami propojují velkoformátová okna. Soukromou zónu pak tvoří dvě ložnice se vstupy na větší terasu a hlavní ložnice, k níž patří i soukromá koupelna a pracovna, jež je nyní využívána jako šatna a fitness. Byt pokračuje další koupelnou, komorou a velkou chodbou s vestavěnými skříněmi.

Bydlení se zahradou na střeše

Luxusní vybavení domu

Na návrzích interiéru i samotné střešní zahrady si dal architekt opravdu záležet. To samé platí i u kvalitního vybavení, které v bytě najdeme. Kuchyni obklopují spotřebiče značky Miele, kam patří i čtyři integrované vinotéky, jež pojmou až 200 lahví vína. Ke kuchyni neodmyslitelně patří i zásobník na jak chlazenou, tak horkou vodu a velká lednice s mrazákem značky Liebherr. Co se týče dalšího vybavení bytu, najdeme zde třeba krb integrovaný do skleněné plochy, sound systém – v koupelně, šatně a obývacím pokoji, designové osvětlení Bulb, dřevěné podlahy i zapuštěné konvektory. Pobyt v ložnici a obývacím pokoji zpříjemňuje zabudovaná klimatizace a automaticky ovládané žaluzie. V bytě najdeme i spousty úložných prostor vytvořených na míru tomuto interiéru.

Zdroj: svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock