Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Loftový byt Poudre no.22

Loftový byt Poudre no.22

Poudre no.22 - název projektu dokonale vystihuje, jakým směrem se designéři ubírali. Francouzský šarm ovanutý severským chladem, kde se prolíná pudrová růžová a korálová barva. Dokonalá kombinace.

Loftový byt, který dnes navštívíme, má otevřený a vzdušný obývací pokoj, propojený s kuchyní pultíkem z masivního dřeva. Na patře najdeme ložnici, která je od prostoru oddělená skleněnou stěnou. Stěna působí lehce, prostor nezatěžuje a přitom plní svou funkci.

Barvy v bytě převládají tlumené, střídají se šedá s bílou, oživené dřevem a cihlovou zdí. Monotónní bílé stěny opticky rozbíjí geometrické tvary, které se opakují na obou patrech. Doplňky industriálního rázu jsou v černé barvě. Jistě vám zaujme nádherná mozaika, tvořená dlažebními kostkami, která je doplněná dřevěnou podlahou. Huňaté deky a pohodlná sedačka dodávají bytu na útulnosti.

Loftový byt Poudre no.22
Foto: Shoko design

Dětský pokoj s křeslem z Ikea je v šedé barvě, která je oživená nádhernou korálovou stěnou. Je důkazem, že pokoj pro děti nemusí nutně sršet barvami, aby byl příjemný a veselý.

Koupelna spojená s toaletou je v nadčasové kombinaci bílá - dřevo, vkusně doplněná o černobílou mozaiku. Interiér je promyšlen do nejmenších detailů, na stole vás lákají k ochutnání makronky v barvě pudrové růžové, ve vázách voní pivoňky s větvičkami eukalyptu. Bydlení je sjednocené, klidné a lahodící oku. Jak by také nebylo, když jej tvořil tým geniálních designérů ze studia SHOKO DESIGN!

Foto: Shoko design
Zdroj: shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock