Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Loftový byt Poudre no.22

Loftový byt Poudre no.22

Poudre no.22 - název projektu dokonale vystihuje, jakým směrem se designéři ubírali. Francouzský šarm ovanutý severským chladem, kde se prolíná pudrová růžová a korálová barva. Dokonalá kombinace.

Loftový byt, který dnes navštívíme, má otevřený a vzdušný obývací pokoj, propojený s kuchyní pultíkem z masivního dřeva. Na patře najdeme ložnici, která je od prostoru oddělená skleněnou stěnou. Stěna působí lehce, prostor nezatěžuje a přitom plní svou funkci.

Barvy v bytě převládají tlumené, střídají se šedá s bílou, oživené dřevem a cihlovou zdí. Monotónní bílé stěny opticky rozbíjí geometrické tvary, které se opakují na obou patrech. Doplňky industriálního rázu jsou v černé barvě. Jistě vám zaujme nádherná mozaika, tvořená dlažebními kostkami, která je doplněná dřevěnou podlahou. Huňaté deky a pohodlná sedačka dodávají bytu na útulnosti.

Loftový byt Poudre no.22
Foto: Shoko design

Dětský pokoj s křeslem z Ikea je v šedé barvě, která je oživená nádhernou korálovou stěnou. Je důkazem, že pokoj pro děti nemusí nutně sršet barvami, aby byl příjemný a veselý.

Koupelna spojená s toaletou je v nadčasové kombinaci bílá - dřevo, vkusně doplněná o černobílou mozaiku. Interiér je promyšlen do nejmenších detailů, na stole vás lákají k ochutnání makronky v barvě pudrové růžové, ve vázách voní pivoňky s větvičkami eukalyptu. Bydlení je sjednocené, klidné a lahodící oku. Jak by také nebylo, když jej tvořil tým geniálních designérů ze studia SHOKO DESIGN!

Foto: Shoko design
Zdroj: shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock