Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní skandinávský interiér z Malajsie

Moderní skandinávský interiér z Malajsie

Kombinace bílé a šedé barvy po boku černých akcentů dokáže v tomto interiéru navodit útulnou atmosféru. Jeho synonymy jsou elegance, čistota a jednoduchost. Estetická stránka je v rovnováze s tou praktickou, tradiční prvky doplňují moderní. Absolutní prim pak hraje úcta k přírodě a záliba v přírodních materiálech.

Nahlédněte s námi do interiéru, který se nachází v Malajsii, a přece je odrazem interiérového, potažmo životního stylu obyvatel Skandinávie. Zaujme vás černobílou paletou barev, přírodními materiály, čistými liniemi, vzdušností a neobyčejně svěží atmosférou.

Kouzlo skandinávského stylu

Skandinávský styl si získává čím dál tím více obdivovatelů. Uchvacuje totiž svou ležérností, elegancí, zdánlivou jednoduchostí a osobitým charakterem. Světlé neutrální barvy sem tam rozbité černými akcenty vytvářejí po boku přírodních materiálů opravdu působivé bydlení, které se v kombinaci s hřejivými textiliemi a pokojovými rostlinami stává neobyčejně útulným domovem. Kouzlo skandinávského stylu tak spočívá v tom, s jakou lehkostí a vkusem bývá interiér zařízen, aniž by se musel chopit výrazných materiálů či barev. Jeho krása tudíž tkví v jednoduchosti a skromné paletě.

Moderní skandinávský interiér z Malajsie
Foto: SII YUAN & SIN YEE

Dotek Skandinávie v malajském interiéru

V interiéru, který vám touto cestou představujeme, vzniká pozoruhodná symbióza světlých barev, dřeva a kontrastních černých doplňků. Právě kvalitní dřevo se objevuje na podlaze i na nábytku. Někde je přitom natřeno na bílo, což interiéru dodává rustikální charakter. Nechybí zde ani další přírodní materiály, které celku dodávají na útulnosti a autenticitě. Interiér je útulný také díky tomu, že v něm namísto namodralých tónů studené bílé barvy byly zvoleny teplejší odstíny. Vcelku neutrální barevná kompozice je pak příjemně rozbita světlými tóny dřeva či svěže zelenými odstíny pokojových květin.

Černá a bílá v interiéru

O dramatický nádech interiéru se stará kontrast mezi bílou a černou barvou. Černá barva je zde zastoupena především v případě orámovaného prosklení, které odděluje kuchyni od obývacího pokoje, objevuje se však i na designovém křesle, svítidlech a řadě dalších doplňků. Černá s bílou jsou si nejblíže na jedné ze stěn v kuchyni, která byla natřena tabulovou barvou, čímž vzniklo kreativní místo nejen pro děti. Jinak ale v interiéru převládá bílá, kterou střídají odstíny šedé barvy.

O čistý dojem z interiéru se nestará pouze vhodná kombinace klasických barev, ale také minimalistický styl. Díky minimu bytových doplňků může naplno vyniknout osobitý ráz bydlení, který si potrpí na jednoduchost a čistotu. Jednotlivé místnosti jsou prostorné, otevřené a díky velkým oknům a dominantní bílé barvě také dostatečně světlé. Chytře řešené úložné prostory nenarušují celkový dojem z bydlení a nezmenšují prostor interiéru. O to více se také do popředí zájmu návštěvníků dostávají jednotlivé designové kousky, které potvrzují, že v jednoduchosti je krása.

Foto: SII YUAN & SIN YEE
Zdroj: www.pins.my

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock