Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nadčasový interiér domu v Lublinu

Nadčasový interiér domu v Lublinu

Světlý, vzdušný a minimalisticky zařízený interiér domu v Lublinu nabízí vysoce komfortní místo pro život. O originální prvky tu není nouze, přesto má bydlení decentní ráz a uvolněnou atmosféru. Velkou roli zde hraje také umění, které interiéru dodává osobitost a šarm.

Prostor, světlo a styl

Interiér proměněný pod rukama profesionálů ze studia OMCD Architects si zakládá především na dostatečném prostoru, minimu doplňků a světelném komfortu. Místnost po místnosti se tak rozpíná nadčasově zařízený interiér, který mimo jiné sází na kvalitu použitých materiálů. Ty zde vynikají právě díky velkému otevřenému prostoru a základním doplňkům. I tady tedy platí, že v jednoduchosti je krása.

Příjemné barvy

Bydlení v Lublinu si bez problémů může dovolit velkou míru černé barvy. Vzhledem k velikosti interiéru se k ní na paletu vejde ještě barva bílá, šedá, okrová či béžová. Najdeme zde ale také akcenty červené či tyrkysové barvy. Do příjemně neutrální barevné mozaiky tak sem tam zasáhnou především veselé barvy prýštící ze všudypřítomného umění, anebo různé bytové doplňky. Výsledkem je hravý, ale stále dostatečně seriózní barevný koktejl, díky kterému má toto bydlení ten správný říz. A protože tu nechybí ani hřejivé odstíny dřeva, působí interiér i velmi útulně.

Nadčasový interiér domu v Lublinu

Kouzlo originality

Přestože si interiér domu v Lublinu příliš nelibuje v jednotlivostech, najde se tu řada prvků, které zaujmou na první pohled. Stačí si povšimnout například pozoruhodného seskupení konferenčních stolků v obývacím pokoji, designových svítidel, zrcadel, nápaditých židlí, křesel, polštářků, ale i vcelku neobvyklého oddělení kuchyňské zóny od té jídelní. A ačkoliv celý interiér působí převážně moderním dojmem, lze v něm najít i prvky rustikálního či orientálního rázu. Velkou roli v něm pak hrají i pokojové květiny.

Nejenže tak tento dům ukrývá interiér, který kráčí s dobou, ale nechybí mu ani ryzí praktičnost. Navíc se v něm nacházejí příjemná romantická zákoutí, která o to více vyniknou díky inspirativním výhledům do okolí.

Zdroj: www.omcd.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Krb bez komínu? S biolihem ano!

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Bioplynová stanice do vašeho domova

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock