Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní bydlení se žlutou sedačkou

Moderní bydlení se žlutou sedačkou

I interiér, který nehýří velkým množstvím barev, může vypadat dokonale. Jen stačí vědět, jaké barvy a jejich kombinace zvolit. Poté už stačí přidat jen akcent v podobě žluté sedačky a krásné a útulné bydlení je na světě.

Interiér v zemitých tónech

Interiérový designer Leonid Sizikov má na svém kontě hodně krásně zařízených interiéru. Mezi ně bez sebemenších pochyb patří i interiér tohoto bytu, který se nese v duchu jednoduchých zemitých tónů, kdy za jediný kontrast můžeme považovat žlutou pohovku, která na sebe díky tomu přitahuje pozornost. Interiér je dobře prosvětlen skrze velká okna, ale i spoustu desingnového osvětlení - což je velmi důležité právě kvůli tmavším barvám, jež se zde vyskytují.

Interiér bytu je zařízen v industriálním stylu, kdy na fotografiích můžeme nahlédnout do obývacího pokoje, jenž je spojený s kuchyní a jídelní částí. Celý prostor se nese v duchu hnědé, šedé a smetanově bílé barvy, jež na sebe hezky navazují. Jako kontrast a jediný jasněji barevný prvek zde patří žlutá sedačka, která spojuje obývací část s tou kuchyňskou.

Moderní bydlení se žlutou sedačkou

Kontrast zde tvoří žlutá sedačka

Obývací pokoj je zařízen hodně minimalisticky, kdy v něm kromě pohovky najdeme pouze jednoduchou dřevěnou stěnu s televizí a dekoraci v podobě velké malby na stěně, která místu dodává moderní ráz. Stěny v bytě jsou vymalovány smetanově bílou barvou, kdy za televizí najdeme cihlový obklad, který prostoru propůjčuje industriální vzhled.

V jídelně a kuchyni převládá hlavně kombinace hnědého dřeva a šedé barvy, jež je na židlích, ale i místo klasického obkladu za kuchyňskou linkou. Tutéž šedou lze spatřit i na stěně u televize. Jako osvětlení zde slouží jak podsvícené police, tak i zavěšená světla nad jídelním stolem. Celý interiér působí velmi domáckou a pohodovou atmosférou.

Štítky: moderní interiér
Zdroj: Leonid Sizikov

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Vánoční inspirace a dekorace

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock