Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Podkrovní byt s černou kuchyní

Podkrovní byt s černou kuchyní

V nově zrekonstruovaném bytovém domě s řadou zachovaných původních prvků vznikl moderní podkrovní byt s originálně zařízeným interiérem a půvabnými výhledy do okolí. Na první pohled upoutá především svou černou kuchyní, tím však jeho invence zdaleka nekončí.

Moderní byt v Holešovicích

Velkou přidanou hodnotou tohoto přitažlivě zařízeného bytu je jeho umístění. Nachází se totiž v Holešovicích, půvabné čtvrti, která byla k Praze připojena jako historicky první obec. V docházkové vzdálenosti se nachází tolik oblíbené parky Stromovka a Letná, k relaxaci však vybízí i těsné okolí domu, ve kterém je byt situován. Z jeho jídelní části lze totiž vyjít přímo na prostornou terasu s výhledem do tichého zeleného dvorku. Příroda a historie se tu zkrátka výtečně doplňují.

Trefa do černého

Podkrovní byt v Holešovicích je originální hned z několika důvodů. Jedním z nich je použití vcelku neobvyklé černé barvy pro kuchyňskou linku velkorysých rozměrů. Vzhledem k tomu, že je kuchyně velmi úzce propojena s jídelní a obývací zónou plnou veselejších barev, nepůsobí celek vůbec chladně. A tak se černá barva směle objevuje také na židlích u jídelního stolu či na designovém lustru nad ním. Zdánlivou převahu černé barvy v místnosti příjemně rozmělňuje sytě modrá barva sedací soupravy či světlý odstín dřevěné podlahy. O dostatek energie a přirozené krásy se zase starají pokojové rostliny. Černou kuchyňskou linkou to však nekončí. Podobný experiment se osvědčil rovněž v koupelně, ve které si pračka a sušička v černé barvě užívají kontrastu s bílým okolím rozbitým dalšími černými akcenty.

Podkrovní byt s černou kuchyní

Interiér plný nápadů, světla a barev

Přestože si tento byt libuje v minimalistickém stylu, uchovává si originálního ducha. V interiéru tak zaujmou především designová osvětlení, nápadité tapety, ozdobné dlaždice, obrazy či zrcadla. Nechybí tu ani zajímavě řešené úložné prostory, díky nimž působí celý byt natolik světlým a vzdušným dojmem.

Podkrovní byt v příjemné části Prahy tak nabízí luxus, styl i pohodlí. Navíc je inspirativní ukázkou toho, jak využít černou barvu v interiéru, aniž by pozbyl na útulnosti.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock