Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Podkrovní byt s černou kuchyní

Podkrovní byt s černou kuchyní

V nově zrekonstruovaném bytovém domě s řadou zachovaných původních prvků vznikl moderní podkrovní byt s originálně zařízeným interiérem a půvabnými výhledy do okolí. Na první pohled upoutá především svou černou kuchyní, tím však jeho invence zdaleka nekončí.

Moderní byt v Holešovicích

Velkou přidanou hodnotou tohoto přitažlivě zařízeného bytu je jeho umístění. Nachází se totiž v Holešovicích, půvabné čtvrti, která byla k Praze připojena jako historicky první obec. V docházkové vzdálenosti se nachází tolik oblíbené parky Stromovka a Letná, k relaxaci však vybízí i těsné okolí domu, ve kterém je byt situován. Z jeho jídelní části lze totiž vyjít přímo na prostornou terasu s výhledem do tichého zeleného dvorku. Příroda a historie se tu zkrátka výtečně doplňují.

Trefa do černého

Podkrovní byt v Holešovicích je originální hned z několika důvodů. Jedním z nich je použití vcelku neobvyklé černé barvy pro kuchyňskou linku velkorysých rozměrů. Vzhledem k tomu, že je kuchyně velmi úzce propojena s jídelní a obývací zónou plnou veselejších barev, nepůsobí celek vůbec chladně. A tak se černá barva směle objevuje také na židlích u jídelního stolu či na designovém lustru nad ním. Zdánlivou převahu černé barvy v místnosti příjemně rozmělňuje sytě modrá barva sedací soupravy či světlý odstín dřevěné podlahy. O dostatek energie a přirozené krásy se zase starají pokojové rostliny. Černou kuchyňskou linkou to však nekončí. Podobný experiment se osvědčil rovněž v koupelně, ve které si pračka a sušička v černé barvě užívají kontrastu s bílým okolím rozbitým dalšími černými akcenty.

Podkrovní byt s černou kuchyní

Interiér plný nápadů, světla a barev

Přestože si tento byt libuje v minimalistickém stylu, uchovává si originálního ducha. V interiéru tak zaujmou především designová osvětlení, nápadité tapety, ozdobné dlaždice, obrazy či zrcadla. Nechybí tu ani zajímavě řešené úložné prostory, díky nimž působí celý byt natolik světlým a vzdušným dojmem.

Podkrovní byt v příjemné části Prahy tak nabízí luxus, styl i pohodlí. Navíc je inspirativní ukázkou toho, jak využít černou barvu v interiéru, aniž by pozbyl na útulnosti.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock