Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní srub v srdci Beskyd

Luxusní srub v srdci Beskyd

Sruby dávají vyniknout přírodní kráse dřeva v celé její přirozenosti. Jsou synonymem hřejivého tepla, pohodlí, romantiky i dobrodružství. Věrným příkladem této lákavé mozaiky kvalit je i Luxusní srub ve Frýdlantu nad Ostravicí, ve kterém můžete prožít nezapomenutelnou dovolenou.

Luxusní srub je název pro ubytování v srdci Beskyd, které svým hostům poskytne výjimečný pobyt uprostřed překrásné přírody. Je ideálním prostředím pro všechny, kteří chtějí okusit opravdový luxus. Estetická stránka se v něm snoubí s tou praktickou, potěší tělo i duši. Nechybí v něm totiž vířivka, sauna nebo kulečník. Pro relaxaci i zábavu je tak jako stvořený.

Srub v náruči Beskyd

Záda srubu kryjí vzrostlé jehličnaté stromy, zátiší s nádechem severské krajiny, srubům tolik vlastní, je tak dokonalé. Zjemňuje jej jen hravé kovové zábradlí lemující balkón, které svou ozdobností dává prostor i eleganci. Uvnitř však dýchá ryzí severská atmosféra, a to od hlavních kusů vybavení interiéru až po jednotlivé doplňky.

Luxusní srub v srdci Beskyd

Prostory jsou velké a otevřené, díky subtilním kusům nábytku a všudypřítomnému dřevu působí opravdu majestátním dojmem. Podporuje jej překrásný krb, jenž střeží dvě historická křesla a nástěnné paroží. Právě obdobné a velice autentické prvky dodávají interiéru srubu ten správný divoký, a přece tolik elegantní ráz. Protkávají místnost po místnosti, čímž celku dodávají příjemně kompaktní charakter.

Přečtěte si také

Srub snů ve španělských horách

Srub ukrytý ve španělských horách skýtá neobyčejně hřejivou atmosféru. Vykouzlit ji pomohly především dřevo, doplňky z přírodních materiálů a také kamna, která nemohou chybět v žádné stavbě tohoto…

Opravdu luxusní srub

Srub se skládá ze dvou podlaží. Zatímco v přízemí je situován obývací pokoj, kuchyně, jídelna a koupelna, v podkroví se nacházejí čtyři pokoje. Co se týče tepelného komfortu srubu, všechny jeho místnosti jsou individuálně vytápěné elektrickým topením, přičemž v přízemí se o teplo stará podlahové topení a teplovzdušný krb, v patře zase konvektory. Ačkoliv se tedy jedná o bydlení odrážející drsnou severskou krajinu, uvnitř je příjemně teplo. Možnost se důkladně zahřát nabízí také sauna. A pokud tomu přeje počasí, k odpočinku v dosahu slunečních paprsků svádí i kouzelné venkovní posezení.

V srdci Beskyd tak vzniklo opravdu luxusní bydlení, které vychází vstříc požadavkům moderního člověka, a přesto mu ukazuje krásu tradičního bydlení plného zajímavých dobových artefaktů. Vedle luxusních požitků tak vyzývá také ke zklidnění mysli a načerpání dostatečného množství energie do všedních dnů.

Štítky: srub / roubenka
Zdroj: www.luxusnisrub.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Bioplynová stanice do vašeho domova

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock