Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní srub v srdci Beskyd

Luxusní srub v srdci Beskyd

Sruby dávají vyniknout přírodní kráse dřeva v celé její přirozenosti. Jsou synonymem hřejivého tepla, pohodlí, romantiky i dobrodružství. Věrným příkladem této lákavé mozaiky kvalit je i Luxusní srub ve Frýdlantu nad Ostravicí, ve kterém můžete prožít nezapomenutelnou dovolenou.

Luxusní srub je název pro ubytování v srdci Beskyd, které svým hostům poskytne výjimečný pobyt uprostřed překrásné přírody. Je ideálním prostředím pro všechny, kteří chtějí okusit opravdový luxus. Estetická stránka se v něm snoubí s tou praktickou, potěší tělo i duši. Nechybí v něm totiž vířivka, sauna nebo kulečník. Pro relaxaci i zábavu je tak jako stvořený.

Srub v náruči Beskyd

Záda srubu kryjí vzrostlé jehličnaté stromy, zátiší s nádechem severské krajiny, srubům tolik vlastní, je tak dokonalé. Zjemňuje jej jen hravé kovové zábradlí lemující balkón, které svou ozdobností dává prostor i eleganci. Uvnitř však dýchá ryzí severská atmosféra, a to od hlavních kusů vybavení interiéru až po jednotlivé doplňky.

Luxusní srub v srdci Beskyd

Prostory jsou velké a otevřené, díky subtilním kusům nábytku a všudypřítomnému dřevu působí opravdu majestátním dojmem. Podporuje jej překrásný krb, jenž střeží dvě historická křesla a nástěnné paroží. Právě obdobné a velice autentické prvky dodávají interiéru srubu ten správný divoký, a přece tolik elegantní ráz. Protkávají místnost po místnosti, čímž celku dodávají příjemně kompaktní charakter.

Přečtěte si také

Tradiční alpská roubenka s moderní tváří

Do přívětivé náruče horské krajiny se vší přirozeností zapadla půvabná roubenka stavěná podle tradičních technologií. Obklopená loukami a stíněná štíty hor nabízí úchvatný domov zajišťující dostatek…

Opravdu luxusní srub

Srub se skládá ze dvou podlaží. Zatímco v přízemí je situován obývací pokoj, kuchyně, jídelna a koupelna, v podkroví se nacházejí čtyři pokoje. Co se týče tepelného komfortu srubu, všechny jeho místnosti jsou individuálně vytápěné elektrickým topením, přičemž v přízemí se o teplo stará podlahové topení a teplovzdušný krb, v patře zase konvektory. Ačkoliv se tedy jedná o bydlení odrážející drsnou severskou krajinu, uvnitř je příjemně teplo. Možnost se důkladně zahřát nabízí také sauna. A pokud tomu přeje počasí, k odpočinku v dosahu slunečních paprsků svádí i kouzelné venkovní posezení.

V srdci Beskyd tak vzniklo opravdu luxusní bydlení, které vychází vstříc požadavkům moderního člověka, a přesto mu ukazuje krásu tradičního bydlení plného zajímavých dobových artefaktů. Vedle luxusních požitků tak vyzývá také ke zklidnění mysli a načerpání dostatečného množství energie do všedních dnů.

Štítky: srub / roubenka
Zdroj: www.luxusnisrub.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock