Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Fantastický srub na jedinečném místě

Fantastický srub na jedinečném místě

Zima se neúprosně blíží. Brzy napadne sníh a krajina se zahalí do bílého hávu. O to lákavějším se stane teplo rodinného krbu, které prohřívá úchvatný interiér srubu, do něhož se dnes podíváme.

Stojící daleko od lidí vychutnává si kouzlo samoty a divoké přírody. Vzhlíží do zasněžených kopců a těm, kteří sem mají cestu, rád nabídne svou teplou náruč. Zastihli jsme ho v zimním kabátě, který sem tam odkrývá jen zelené střechy a jemné obrysy zahrady, která se kolem něj vine. Není ale sám, zahřívá jej hned několik sourozenců, kteří nezapřou svou podobu. Všichni poklidně dřímou ve svém dolíku, na jedné straně ztepilé smrky, na druhé sněhobílá pláň…

Srub v náručí přírody

Klubko srubů jakoby se vpíjelo do krajiny, nejen svým pláštěm, který je místy činí neviditelnými. Srub dává svůj kladný vztah k přírodě najevo zelenou střechou, dřevem, ale i kamením, které zdobí komíny. Také terasa jakoby plynule navazovala na přirozenost svého okolí. Tato specifická stavba vrůstá do krajiny a snaží se vzbudit dojem, že je už dávno její součástí. Odráží divoký ráz svého okolí a bere si z něj to nejkrásnější.

Fantastický srub na jedinečném místě

Kouzelný interiér srubu

Srub je jako kouzelný oříšek. V každé místnosti se jako zázrakem vyloupne něco úchvatného. Propracovaný do nejmenších detailů klade si za cíl smíchat hned několik stylů do jedinečné mozaiky. Jakoby se tak interiér vracel do minulosti, ponechal si z ní pár nejskvostnějších vzpomínek a to samé provedl v časech budoucích. Staré prvky plynule navazují na ty moderní, a vzniká tak úchvatná symbióza umocňující osobitost interiéru.

Přečtěte si také

Kanadský srub v České Kanadě

V půvabné krajině na pomezí jižních Čech a jižní Moravy se nachází pravý kanadský srub. Leží přímo na břehu rybníka a představuje precizní práci se dřevem, kterým je provoněn celý jeho interiér.

Bydlení s dotekem Severu

V interiéru srubu o sobě dává vědět celá řada materiálů, ať už se jedná o dřevo, kámen, břidlici či proutí. Skvěle se doplňují a spolu s typickými severskými textiliemi spoludotváří naprosto úchvatné bydlení uprostřed divoké přírody. Tu připomínají majestátní prvky, které se často ve srubech objevují. Na první pohled tak zaujmou zrcadla s robustními dřevěnými rámy, početná paroží, elegantní svícny, různé obrazy a sošky. I přes řadu originálních doplňků, z nichž vystupují do popředí zejména pestrobarevné tapiserie, působí interiér srubu neobyčejně světlým a vzdušným dojmem.

V jedinečné krajině tak vyrostl naprosto úchvatný srub, který zaujme svou vnější i vnitřní stránkou. Svým obyvatelům nabízí kouzelné útočiště, v němž nechybí krb se známou písní praskajícího dřeva, velkorysá knihovna plná inteligentní zábavy či sauna určená k fyzické i psychické očistě. Je tu hned několik půvabných koutků, z nichž se dá pozorovat neustále se měnící krajina za okny. Společenská zóna vybízí k rodinným oslavám a bujarým večírkům. Ložnice jsou pak jako stvořené pro romantickou cestu do říše snů…

Zdroj: www.skeppsholmen.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock