Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Úzká dřevostavba s krbem

Úzká dřevostavba s krbem

Moderní dům Gut Feeling je zasazený do bavorské vesnice Oberaudorf. Svým obyvatelům nabízí komfort a překrásné výhledy na úpatí Alp. Jeho interiér je plný dřeva a příjemných zákoutí.

Dům vděčí za svou podobu architektce Christine Arnhard, která jej příjemně vsadila do přírody. V blízkosti domu vede cesta pro pěší, která však neubírá nic z dostatečného pocitu soukromí. K tomu přispívají i vzrostlé stromy zjemňující poněkud přísný vzhled moderního bydlení s tmavě šedou fasádou.

Na návštěvě v interiéru

Úzká dřevěná konstrukce domu je rozdělena do tří úrovní. První představuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, druhá ložnici a koupelnu. V třetí, tedy v mezipatře, se nachází místo k odpočinku a volně stojící vana. Právě tato galerie působí díky svému uspořádání a zvoleným materiálům velice zajímavým dojmem. Pod ní vzniklo příjemné místo u krbu s knihovnou poblíž schodiště. Společenská část je moderní a otevřená. Ve všech místnostech o sobě dává vědět striktně minimalistický styl. Design je plný soukromých i otevřených prostorů a kontrast mezi nimi je velmi zřetelný. Tmavě šedou barvu prohřívají světlé tóny dřeva, čímž vzniká zajímavá vizuální a materiálová kombinace. Co se týče ozdob v interiéru, k těm patří především designové lustry.

Dřevostavba propojená s přírodou

Interiér domu splývá s exteriérem díky velkým oknům a také proskleným dveřím, které se otevírají na velkou terasu. V případě pěkného počasí je tedy možné rozšířit obytný prostor směrem do zahrady. Nadsazená terasa přitom působí, jako by se vznášela nad zemí. Obyvatelům tak nabízí příjemné místo k odpočinku a načerpání energie.

Úzká dřevostavba v bavorské vesnici Oberaudorf je oděna do šedého pláště, který uvnitř rozjasňují pastelové a zlaté akcenty. Její interiér však nejvíce projasňují výhledy do okolí plného svěží zeleně.

Zdroj: gutfeeling.me

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Krb bez komínu? S biolihem ano!

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Bioplynová stanice do vašeho domova

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock