Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rustikální interiér v bílé

Rustikální interiér v bílé

Bydlení v rustikálním stylu není určitě pro každého. V poslední době si opět získává čím dál více svých příznivců a není už jen doménou bydlení na vesnici. Byt, který si dnes představíme, se nachází ve velkoměstě. Díky zvoleným prvkům nábytku i doplňků působí luxusně a zaujme svými detaily.

Zdobné lišty a knopky

V hlavním městě Litvy, Vilniusu, vznikl interiér laděný do rustikálního stylu, s puncem luxusu. Kombinuje zdobné elegantní prvky s moderním vybavením a má svou jedinečnou atmosféru. Bíle lakované frézované dveře, zdobné lišty, nebo soustružené části nábytku, jsou typickými prvky rustikálního stylu.

Na dvířkách skříněk jsou klasicky použité úchytky zvané knopky, běžné pro historizující nábytek. Světle laděný interiér oživuje masivní prkenná podlaha z dubového dřeva, vytvářející útulnou a hřejivou atmosféru. Jedná se o moderní interiér, nechybí zde tedy veškeré spotřebiče a elektronika, jakou je vestavěná trouba, mikrovlnka, kávovar, televizory, nebo systém řízené vzduchotechniky.

Látky v interiéru dělají hodně

Luxusní dojem z bydlení vytváří nejen frézované zdobné prvky nábytku, ale také svítidla, nebo zvolené látky potahů. Barové židle u ostrůvku v kuchyni designéři očalounili fialovým sametem a dali tak židlím, ve světlém interiéru, lépe vyniknout. S texturou látek si designéři pohráli i v ložnici, a to na čalouněném čele postele, polštářích, nebo závěsech.

Úložné prostory jsou v interiéru vyrobeny na míru. Vestavěné skříně až do stropu, komody se zásuvkami, nebo obývací stěna, to vše je vyrobeno majitelům na zakázku.

Tento byt je ukázkou toho, že i ve městě se nemusíte bát vybavit své bydlení v rustikálním stylu.

Zdroj: dizainoinkilas.wordpress.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock