Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rekonstrukce dvojdomku v Poznani

Dvojdomek v Poznani dostal novou šanci. Pod taktovkou architektů podstoupil proměnu, která jej prosvětlila a otevřela životu v moderní době. Nyní oslavuje bílou barvu a minimalistický styl.

Za projektem stojí ateliér Ktura Architekci. Proměna se dotkla všech částí domu. Týkala se jak architektury, tak vnitřního uspořádání domku. Výsledkem je moderní, ale skromně vyhlížející dům, který více odpovídá potřebám na současné bydlení.

Bílý dvojdomek plný světla

Dvojdomek zaujímá plochu o velikosti 220 m2. Velkou proměnou prošla především kuchyně. Té se výrazně dotkla změna funkčního uspořádání domu. Kromě toho byla každá z místností v interiéru dostatečně osvětlena. Dříve striktně uzavřený prostor se nadechl, a vzniklo tak příjemně otevřené a vzdušné bydlení. Zvětšily se okenní otvory a tudíž i výhledy do okolí. Interiér se oděl do čistě bílé barvy s hřejivými doteky dřeva. Právě dřevo je jednou z největších ozdob tohoto bydlení. Místnost po místnosti ukazuje svou rozmanitost a jemné odstíny. Z domu dělá opravdový domov, který si potrpí na vysoce kvalitní materiály. Prokoukl jak interiér, tak exteriér domu. A platí to rovněž pro balkón, který působí moderním, a přece rustikálním způsobem. Svým majitelům poskytuje větší komfort než dříve a umocňuje kontakt s přírodou.

Krásné bydlení v jednoduchém designu

Výrazným prvkem dvojdomku je schodiště, které propojuje přízemní obytnou část se soukromou částí v prvním patře. Schodiště získalo moderní háv a osvěžilo interiér dvojdomku. Nejen v tom ukázal tento dům svůj mnohaletý potenciál. Jeho proměna ve výsledku dokázala, že jednoduchý design a správně zvolené materiály jsou k dosažení současného efektu dostačující. Pozornost je třeba věnovat i čistě bílé barvě, která tomuto bydlení dodala zvláštní půvab. Dvojdomek sice stojí v těsné blízkosti svých sousedů, přesto se vizuálně odlišuje. Činí tak ale se skromností sobě vlastní.

{reklama-0}

Čistě bílé bydlení doplňuje svěží relaxační zahrada, která o sobě díky velkým oknům dává vědět i v interiéru. V případě této rekonstrukce tak rozhodně platí rčení, že v jednoduchosti je krása.

Zdroj: https://www.whitemad.pl/poznan-totalna-metamorfoza-domu-blizniaka-zdjecia-przed-i-po/

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Studie minimálního interiéru

Modulový dům pro maminku

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Rodinný dům Brno

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Barevná chalupa pro velkou rodinu

Přineste si jaro domů

Prefabrikovaný prázdninový dům v Hudson Valley

Ekologický a stylový dům ve Finsku

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock