Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Pražský byt se zahradou

Pražský byt se zahradou

Dnes zavítáme do Prahy, do zbrusu nového bytu se zahradou, který voní dřevem a na první pohled upoutá osobitým designem. Díky němu a vhodně zvoleným barvám ukazuje čistotu a krásu minimalistického stylu.

Za působivým vzhledem tohoto pražského bytu stojí architektonické studio De.facto, konkrétně pak Otto Urbanec, který společně s autorskou dílnou byt navrhl a zrealizoval. Pro majitele je tento byt již druhým společným počinem a i zde byl nadmíru spokojen s úžasnou atmosférou, kterou se architektovi v interiéru podařilo navodit.

Světlé dřevo, černá, šedá a bílá

Byt odrážející životní filosofii svého majitele je barevně skromný, a přesto velice působivý. Hřejivé kouzlo hojně použitého světlého dřeva v něm důmyslně doplňuje černá, šedá a bílá barva. Jemně se prolínají a dodávají interiéru eleganci a šarm. Díky těmto barvám může plně vyniknout osobitý design tohoto zbrusu nového bydlení. Hosty tak na první pohled zaujmou moderní kuchyňské skříňky, designové židle či závěsná svítidla. Černobílá kompozice ustupuje do pozadí v dětském pokoji, kde se ke slovu dostává především modrá barva. I tady stejně jako v dalších místnostech hraje hlavní roli světlé dřevo, které celek příjemně zútulňuje. Ani zde pak nechybí originální svítidla. Tmavé odstíny ustupují také v koupelně, která díky převažujícím světlým tónům působí jako pohlazení pro duši i tělo.

Interiér v minimalistickém stylu

Prostor pražského bytu je příjemně otevřený, světlý a vzdušný. Vděčí za to jak použitým materiálům a barvám, tak vkusně zvolenému minimalistickému stylu. Díky minimu dekorací působí interiér čistě prakticky, to mu však neubírá na elegantním rázu. Jako jedna z největších dekorací tak do popředí vystupuje krása použitých materiálů, především pak dřeva s půvabnou kresbou.

Pražský byt se zahradou
Pražský byt se zahradou
Pražský byt se zahradou
Pražský byt se zahradou
Zdroj: defakto.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock