Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů

Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů

Zveme vás do bytu, který se, když je to zapotřebí, stává dočasným domovem. Nachází se v centru Varšavy a pro majitele jinak bydlící nedaleko hlavního města je příjemnou zastávkou na jejich cestě domů.

Tento byt splnil svým majitelům sen o vřelém útočišti, ve kterém by mohli složit hlavu po návštěvě divadla nebo setkání s přáteli. I kdyby je v centru Varšavy zdržely pracovní povinnosti, mohou se teď nově spolehnout na krásně zařízené bydlení. Za tento městský azyl vděčí architektonickému studiu MiskiewiczDesign vedeného architektkou Magdalenou Miśkiewicz. Z autorského teamu studia pak na samotný projekt dohlížela další žena, architektka Gabriela Radwanowska.

Kouzlo výhledů a designu

Při pohledu na interiér varšavského bytu zaujmou především jeho dechberoucí výhledy do okolí. Především obývací pokoj s balkónem působí neobyčejně útulným dojmem. Je v něm vše nezbytné pro chvíle odpočinku majitelů po náročném dni. Příjemné tóny hřejivého dřeva doplňují bílé a šedé prvky. Nechybí vzdušné poličky a kvalitní textilie. Pozornosti návštěv jistě neujdou ani zajímavé nástěnné dekorace a designová svítidla.

Hravý a nápaditý interiér

V obývacím pokoji propojeném s kuchyní a jídelnou je patrná jistá hravost, ať už materiálů, barev či jednotlivých zón. Ta však celku ani zdaleka neubírá na eleganci. Hravost nechybí ani minimalisticky zařízené ložnici, jejíž dominantou je sklopná postel, kterou lze v případě potřeby schovat do skříně. Nápaditý je i pokoj pro hosty, zatímco koupelna sází především na přehlídku použitých materiálů.

Ve Varšavě tak vzniklo příjemně zařízené bydlení, které je opravdu kouzelnou zastávkou na cestě domů – s výhledy do okolí, pohodlným vybavením a vstupenkou do nového světa.

Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Byt ve Varšavě jako zastávka na cestě domů
Zdroj: miskiewiczdesign.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Mikrobyty – novinka, která láká české investory

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock