Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní interiér v šedých tónech

Elegantní interiér v šedých tónech

Moderní dům, krásná lokalita a majitelé otevření novým nápadům – to vše se stalo základem pro vytvoření přitažlivého interiéru s výrazným dotekem sametově šedé barvy. Nahlédněte do něj spolu s námi a nechte se unášet inspirací.

O příjemný vzhled tohoto interiéru se zasloužila interiérová designérka Monika Sałata spolu se svým studiem sídlícím ve Štětíně, jednom z největších a nejvýznamnějších měst Polska. K proměně interiéru přistoupila s odvahou a touhou po experimentování. Měla štěstí na majitele, kteří nechtěli konzervativní bydlení bez nápadu. Spolupráce fungovala na jedničku, a tak se dnes všichni mohou radovat ze skvěle zvládnuté realizace.

Sametové bydlení

V interiéru hraje velkou roli šedá barva, která působí až sametovým dojmem. Někde o sobě dává vědět více, jinde méně. A je to právě ona, kdo se zasloužil o něžný a elegantní nádech celého bydlení. Doprovází ji bílá a černá barva, nechybí ani tmavě modrá. Všechny tyto odstíny si spolu perfektně rozumí a bok po boku se plynule doplňují místnost od místnosti. Vzniká tak na první pohled sametové bydlení, jehož krása je umocněna přítomností světlého dřeva. Jednotlivé barvy si přitom spolu pohrávají – střídají se například na kuchyňských židlích. Pozornosti neuniknou ani bílé dveře na černém pozadí, které se jinde oblékají do bílé či šedé barvy.

Interiér s dotekem elegance

Moderní dům poskytuje svým obyvatelům otevřené prostory plné světla a designu. Zaujmou v něm netradiční závěsná svítidla, designové odkládací plochy, žaluzie i až na zem splývající závěsy. Pohledu návštěvníků neuniknou ani originální obrazy či zajímavé řešení dětského pokoje, který působí jako soukromé planetárium. Interiér je zařízen v minimalistickém stylu, a tak v něm mohou plně vyniknout použité materiály, tvary a barvy. Jednou z nejkrásnějších ozdob tohoto bydlení jsou pak výhledy na koruny vzrostlých stromů.

Zdroj: monikasalata.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock