Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Klasický interiér nikdy nevyjde z módy

Jednoduchý, elegantní, ale také plně funkční a útulný. Přesně takto vypadá tento byt na předměstí Bialystoku, který dokazuje, že i klasicky zařízené bydlení, které neobsahuje žádné přehnaně designové prvky, může být krásné, ale také ideální pro život celé rodiny.

Jednoduchý, elegantní, ale také plně funkční a útulný. Přesně takto vypadá tento byt na předměstí Bialystoku, který dokazuje, že i klasicky zařízené bydlení, které neobsahuje žádné přehnaně designové prvky, může být krásné, ale také ideální pro život celé rodiny.

Bydlení pro rodinu s dětmi

Tento rodinný dům se nachází na ploše o velikosti téměř 200 metrů čtverečních. Slouží jako bydlení pro čtyřčlennou rodinu - pár se dvěma dospívajícími dětmi. Majitelé chtěli vytvořit elegantní, ale zároveň nenáročný interiér, jehož hlavním cílem je umožnit pohodlný rodinný život a prostor pro setkávání s přáteli. Designéři studia Arte Architekci se zaměřili na jemnou klasiku, ale nechybí zde ani několik moderních akcentů.

Majitel se přímo podílel na navrhování

Konečný efekt interiéru je výsledkem spolupráce přímo s majitelem domu, který se aktivně podílel na procesu navrhování. Chtěli vytvořit souvislý prostor, v němž by všichni členové domu našli to své místo, které potřebují. To znamená prostor pro bydlení, relaxaci, práci i učení. Klasické uspořádání zdůrazňuje stylizovaný nábytek, dekorativní tapeta s jemným květinovým a geometrickým vzorem nebo také patinové ocelové zábradlí na schodech.

Vše sladěno v jemných tónech

Krémová koňaková barva jemně kontrastuje s bělostí stěn, naopak útulnosti přidávají i odhalené cihly, které na stěnách najdeme taktéž. Dále také nádherné dubové podlahy značky Nobifloor, načechrané koberce značky Epic carpets. Co se týče barev, designéři zvolili teplé neutrální barvy - krémovou, béžovou, ale i hnědou - všechny krásně ladí ke klasickému stylu. Kontrast zde tvoří hlavně designový nábytek, osvětlení v podkroví či stylově dekorované stěny. Ačkoliv v domě najdeme několik takto kontrastních prvků, celý interiér působí velmi příjemně.

Žádný interiér se neobejde bez vhodných doplňků a i v klasice, nebo zvláště v ní platí, že méně může být více.

Zdroj: artedesign.e-kei.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Byt pro milovníka techna

Netradiční kuchyň

Moderní bydlení s industriálním nádechem

Pokojíček pro milovníka aut

Rekonstrukce bytu Brno Bohunice

Interiér domu, kde vás vítá slunce

Sledujte nás

Nejčtenější články

Montovaný dům postavili za pouhých 10 dní

Unikátní přestavba venkovské stodoly

Chaloupka, která klame vzhledem, neuvěříte, že jde o novostavbu!

Proměna starého mlýna, který posledních dvanáct let chátral

Originální dům na svažitém pozemku

Dům plný překvapení zrekonstruovaný od základů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock