Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Klasický interiér nikdy nevyjde z módy

Klasický interiér nikdy nevyjde z módy

Jednoduchý, elegantní, ale také plně funkční a útulný. Přesně takto vypadá tento byt na předměstí Bialystoku, který dokazuje, že i klasicky zařízené bydlení, které neobsahuje žádné přehnaně designové prvky, může být krásné, ale také ideální pro život celé rodiny.

Bydlení pro rodinu s dětmi

Tento rodinný dům se nachází na ploše o velikosti téměř 200 metrů čtverečních. Slouží jako bydlení pro čtyřčlennou rodinu - pár se dvěma dospívajícími dětmi. Majitelé chtěli vytvořit elegantní, ale zároveň nenáročný interiér, jehož hlavním cílem je umožnit pohodlný rodinný život a prostor pro setkávání s přáteli. Designéři studia Arte Architekci se zaměřili na jemnou klasiku, ale nechybí zde ani několik moderních akcentů.

Majitel se přímo podílel na navrhování

Konečný efekt interiéru je výsledkem spolupráce přímo s majitelem domu, který se aktivně podílel na procesu navrhování. Chtěli vytvořit souvislý prostor, v němž by všichni členové domu našli to své místo, které potřebují. To znamená prostor pro bydlení, relaxaci, práci i učení. Klasické uspořádání zdůrazňuje stylizovaný nábytek, dekorativní tapeta s jemným květinovým a geometrickým vzorem nebo také patinové ocelové zábradlí na schodech.

Vše sladěno v jemných tónech

Krémová koňaková barva jemně kontrastuje s bělostí stěn, naopak útulnosti přidávají i odhalené cihly, které na stěnách najdeme taktéž. Dále také nádherné dubové podlahy značky Nobifloor, načechrané koberce značky Epic carpets. Co se týče barev, designéři zvolili teplé neutrální barvy - krémovou, béžovou, ale i hnědou - všechny krásně ladí ke klasickému stylu. Kontrast zde tvoří hlavně designový nábytek, osvětlení v podkroví či stylově dekorované stěny. Ačkoliv v domě najdeme několik takto kontrastních prvků, celý interiér působí velmi příjemně.

Žádný interiér se neobejde bez vhodných doplňků a i v klasice, nebo zvláště v ní platí, že méně může být více.

Zdroj: artedesign.e-kei.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock