Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží domov s bazénem

Svěží domov s bazénem

Kouzelný kout Izraele ozvláštnil vizuálně čistý dům, který svou jednoduchou a jasnou koncepcí dává vyniknout dotekům přírody. Plný velkých oken a světlých tónů představuje dokonalé prostředí určené k odpočinku.

Za jemným vzhledem domu stojí architekti z izraelského studia Ronnie Alroy Architects, kteří si bohatě vyhráli s materiály, barvami i tvary. Důležitou roli v domě a jeho okolí hraje také světlo a stín.

Dům plný slunce

Příjemné bydlení úzce propojené s přírodou vzniklo na ploše o velikosti 450 m2. Lemované okrasnými travinami a vzrostlými stromy představuje opravdovou oázu klidu a pohodlí. Exteriér i interiér v sobě snoubí bílou barvu a světlý odstín dřeva, čímž vzniká příjemná podívaná. Ještě víc tak mohou vystoupit do popředí svěže zelené rostliny obklopující bazén plný průzračné vody. Prohřívají ji paprsky slunce, které si najdou cestu i do interiéru plného velkých prosklených ploch. Venku se dá odpočívat pod zajímavě řešenou terasou, která obyvatelům poskytuje příjemný stín.

Minimalistický interiér

Dům je zařízen v minimalistickém stylu. Prostor se volně otevírá do zahrady a dovnitř tak vstupuje řada překrásných výhledů. Bílou barvu a světlé tóny dřeva doplňují béžové a hnědé odstíny. Interiér ozvláštňují dřevěné sošky, obrazy a orientální koberce. Přírodní ráz se s uměleckým nádechem příjemně doplňuje. Interiér je prostorný a vzdušný. Minimum doplňků dává plně vyniknout kráse použitých materiálů. Také vestavěné skříně napomáhají k vizuálně čistému dojmu z toho bydlení, které je nadčasové a útulné.

Foto: Amit Geron
Zdroj: ra-a.co

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock