Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nevšední interiér z Madridu

Nevšední interiér z Madridu

V jednom z madridských bytů došlo k působivé proměně. Díky citlivé rekonstrukci a důmyslné hře s materiály vzniklo nápadité bydlení, v němž je každý kousek využit na maximum.

O proměnu bytu v centru Madridu se postaral ateliér Rez Estudio. Cílem bylo dodat interiéru moderní ráz v kombinaci neutrálních tónů a svěžích akcentů. Volba tak padla na zakomponování podlah z dubového dřeva po boku bílých a černých tónů, které představují dva materiály – železo a sklo.

Interiér plný orámovaných ploch

Díky velkému použití skla v interiéru působí celý prostor velice kompaktně a zároveň křehce. Prosklené orámované plochy napomáhají k tomu, aby interiér působil jednolitým a propojeným dojmem. Prosklené stěny poskytují dostatek světla, ale také tolik důležitého soukromí. Spolu s černými rámy jsou výrazným prvkem utvářejícím charakter celého bydlení.

Nevšední interiér z Madridu
Foto: Rez Estudio

Barevná kompozice

Černobílou převahu v interiéru zjemňují akcenty svěžích barev, k nimž patří zejména bordová, tyrkysová a zelená. Poslední zmíněnou zastupují v interiéru zejména pokojové rostliny, které bytu dodávají na svěžesti. Celek prohřívají světlé odstíny dřeva. To všechno zjemňuje vcelku průmyslový nádech tohoto moderního interiéru.

Zajímavé prvky v interiéru

Vedle orámovaných prosklených ploch zaujme v interiéru ještě řada dalších originálních prvků. Návštěvníky tak na první pohled upoutají různobarevné designové židle, originální lustry a stojací lampy, elegantní závěsy, stylové vázy, nápadité textilie a obrazy. Všechny tyto prvky fungují v dokonalé symbióze a vytváří tak bydlení plné fantazie a elegance.

Interiér v Madridu zaujme nejen pozoruhodnou symbiózou dvou stěžejních materiálů, ale také vkusnou kombinací vybavení a designových doplňků. I když je zařízen v minimalistickém stylu, představuje útulné a velmi originální bydlení.

Foto: Rez Estudio
Zdroj: www.rez-estudio.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Pracovna, Jarov

Moderní dům

Anglická koupelna

Byt s vnitřním oknem

Refresh Hněvošice

Interiér Praha-Hostivař

Sledujte nás

Nejčtenější články

Zpustošenou stodolu proměnili v kouzelné místo

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Půvabná roubenka s plastovým šindelem

Nový dům ve venkovském stylu s nádechem středomoří

Dům na kopci s úžasným výhledem

Velkoryse prosklený dům u Tiché Orlice

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock