Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nevšední interiér z Madridu

Nevšední interiér z Madridu

V jednom z madridských bytů došlo k působivé proměně. Díky citlivé rekonstrukci a důmyslné hře s materiály vzniklo nápadité bydlení, v němž je každý kousek využit na maximum.

O proměnu bytu v centru Madridu se postaral ateliér Rez Estudio. Cílem bylo dodat interiéru moderní ráz v kombinaci neutrálních tónů a svěžích akcentů. Volba tak padla na zakomponování podlah z dubového dřeva po boku bílých a černých tónů, které představují dva materiály – železo a sklo.

Interiér plný orámovaných ploch

Díky velkému použití skla v interiéru působí celý prostor velice kompaktně a zároveň křehce. Prosklené orámované plochy napomáhají k tomu, aby interiér působil jednolitým a propojeným dojmem. Prosklené stěny poskytují dostatek světla, ale také tolik důležitého soukromí. Spolu s černými rámy jsou výrazným prvkem utvářejícím charakter celého bydlení.

Nevšední interiér z Madridu
Foto: Rez Estudio

Barevná kompozice

Černobílou převahu v interiéru zjemňují akcenty svěžích barev, k nimž patří zejména bordová, tyrkysová a zelená. Poslední zmíněnou zastupují v interiéru zejména pokojové rostliny, které bytu dodávají na svěžesti. Celek prohřívají světlé odstíny dřeva. To všechno zjemňuje vcelku průmyslový nádech tohoto moderního interiéru.

Zajímavé prvky v interiéru

Vedle orámovaných prosklených ploch zaujme v interiéru ještě řada dalších originálních prvků. Návštěvníky tak na první pohled upoutají různobarevné designové židle, originální lustry a stojací lampy, elegantní závěsy, stylové vázy, nápadité textilie a obrazy. Všechny tyto prvky fungují v dokonalé symbióze a vytváří tak bydlení plné fantazie a elegance.

Interiér v Madridu zaujme nejen pozoruhodnou symbiózou dvou stěžejních materiálů, ale také vkusnou kombinací vybavení a designových doplňků. I když je zařízen v minimalistickém stylu, představuje útulné a velmi originální bydlení.

Foto: Rez Estudio
Zdroj: www.rez-estudio.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

V hlavní roli kámen

KUCHYNĚ S TAJNOU MÍSTNOSTÍ

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Vybíráme dlažbu na terasu

Zdařilá rekonstrukce Ačkové chaty

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock