Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nadstandardně řešený interiér moderní novostavby

Nadstandardně řešený interiér moderní novostavby

Úchvatné výhledy do krajiny, ale i vysoce komfortní interiér poskytuje velkoryse řešený rodinný dům ve čtvrti Velká Chuchle. Nízkoenergetická novostavba byla dokončena teprve nedávno. Obklopená rozlehlými přírodními parky ukrývá nadstandardní bydlení, které je vzdušné, světlé a plné originálního vybavení.

V nově vznikající vilové čtvrti, vysoko nad ruchem velkoměsta a v těsné blízkosti přírodní památky Nad závodištěm vyrostla majestátní rodinná vila, která je splněným snem o bydlení pro náročné. Doplněná terasou poskytující překrásné výhledy do přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a širokého okolí představuje moderní domov příjemně propojený s okolní krajinou.

Uspořádání bydlení

Jednotlivé místnosti v klimatizované rodinné vile jsou uspořádány tak, aby v nich příroda za oknem hrála co největší roli. Velká a vzdušná hala vede do obývacího pokoje s prosklenou stěnou vedoucí na prostornou, jihovýchodně orientovanou terasu. Vedle obývacího pokoje sestává tato společenská zóna z kuchyně se spíží a jídelny. Ve vstupní úrovni je situován také pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, šatna, domácí fitness a technická místnost.

Nadstandardně řešený interiér moderní novostavby

Do soukromé zóny v patře se vystupuje po jakoby levitujícím schodišti, které je architektonicky i řemeslně opravdu mistrně řešené. Privátní zónu tvoří hlavní ložnice se šatnou a koupelnou, dvě ložnice pro děti, hlavní koupelna a domácí pracovna. Ze všech místností v tomto podlaží lze přitom vejít na terasu.

Nadstandardně řešený interiér

Při stavbě rodinné vily byl kladen důraz především na precizní zpracování a kvalitní materiály. Z masivního dubu byly vyrobeny podlahy, dveře i schodišťové stupně. Celý dům je vybaven klimatizací a podlahovým topením.

Přečtěte si také

Minimalistický domov v duchu hygge

Severský styl hygge navozuje pocit klidu, tepla a pohodlí. Ne jinak je tomu v případě minimalisticky zařízeného domu nedaleko hlavního města Norska. Uprostřed drsné severské krajiny poskytuje hřejivé…

O teplo v domě se stará vysoce kvalitní tepelné čerpadlo, o čistotu vzduchu rekuperační jednotka. Interiér je dostatečně světlý jak díky velkému přísunu přirozeného světla, tak díky světlovodům. Příjemně hřejivou atmosféru v domě navozuje i krb na dřevo, který se nachází v obývacím pokoji. V domě nechybí ani zabudované špičkové ozvučení, které lze ovládat prostřednictvím smart home systému. Tím se ovládají rovněž rolety a žaluzie. V kuchyni pak zaujme nadstandardně velká indukční varná deska či vestavné spotřebiče.

Nadstandardně řešený interiér moderní novostavby

Barevná kompozice v interiéru

Interiér rodinné vily je prostorný, vzdušný a světlý. Může za to jak volba použitých barev a tvarů, tak důraz na minimalistický styl. Převažující bílou, šedou a černou barvu oživuje zelená, mátová a červená. Barevnou i materiálovou kompozici pak příjemně prohřívají světlé odstíny dřeva. Neustále se měnící paletu barev však představují překrásné výhledy do okolí, které o to více umocňují atmosféru v interiéru.

Ve čtvrti Velká Chuchle tak vznikl dům, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky na bydlení. Velkou zahradu a inspirativní výhledy navíc již brzy doplní bazén, jehož instalace bude zakrátko přivedena ke zdárnému konci. Na zavlažování zahrady je přitom už připravena retenční nádrž se svodem dešťové vody.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Interiér Praha-Klánovice

Z garáže kanceláře

Rekonstrukce přízemí domu

Provence mezi betonem a sklem

Dům na kopci

MODERNÍ DESIGN KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Dům LO ztělesňuje nomádského ducha svého majitele

Perníková chaloupka

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock