Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Minimalistická vila s bazénem

Minimalistická vila s bazénem

Dnes zavítáme alespoň virtuální cestou do minimalistické vily obklopené vzrostlými stromy. Jakmile se setmí, svítí díky velkým oknům do dálky. Přístupovou cestu lemují mihotavá světélka a dodávají tak poněkud robustní stavbě romantické kouzlo.

Stavba zajímavě rámující pozemek zaujme světelnou hrou, velkými prosklenými plochami i symbiózou několika použitých materiálů. Majestátně vyhlíží do okolí a za velkými okny vystavuje na odiv část svého interiéru. Působí stroze a minimalisticky stejně jako exteriér vily. Důraz klade na vzdušnost a prostornost, ale ani o pohodlí zde není nouze.

Na návštěvě v interiéru

Pokud počasí dovolí, lze se před vstupem do vily osvěžit v úzkém bazénu ohraničeném tújemi. Až povyrostou, bude zahrada dokonale chráněna před nežádoucími pohledy. Nechybí tu velká terasa ani slunečník. K vile patří také půvabná pergola. Vnější prosklenou část domu lemuje praktický a elegantní přístřešek, o členitost se starají robustní sloupy. Interiér je vysoce kompaktní, propojený paletou použitých materiálů a barev.

Minimalistická vila s bazénem

Bydlení v minimalistickém stylu

Interiéru vily vládne striktní minimalistický styl. O to více tak mohou vyniknout materiály, tvary a barvy. Prostor zde dostává především bílá, béžová, šedá a černá barva. Tuto chladnější barevnou kompozici osvěžuje teplo umělých svítidel a půvab výhledů do zahrady. Bydlení v minimalistickém stylu klade důraz zejména na kvalitní materiály a také na prostor. O početné návštěvy je tak v tomto interiéru opravdu postaráno. Pozornosti hostů jistě neujde obrovská knihovna či obývací pokoj sestávající hned z několika vysoce komfortních sedacích souprav. Potěší i velkoryse řešená šatna, prostorné koupelny či sauna.

Minimalistická vila tak nabízí vše, co je k životu potřebné. Vedle velkých otevřených prostor disponuje také soukromými koutky, z kterých lze pozorovat okolní přírodu. Je dokonalým bydlením pro všechny libující si ve striktně minimalistickém stylu, který však dokáže být zároveň útulný.

Zdroj: skeppsholmen.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock