Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Minimalistická vila s bazénem

Minimalistická vila s bazénem

Dnes zavítáme alespoň virtuální cestou do minimalistické vily obklopené vzrostlými stromy. Jakmile se setmí, svítí díky velkým oknům do dálky. Přístupovou cestu lemují mihotavá světélka a dodávají tak poněkud robustní stavbě romantické kouzlo.

Stavba zajímavě rámující pozemek zaujme světelnou hrou, velkými prosklenými plochami i symbiózou několika použitých materiálů. Majestátně vyhlíží do okolí a za velkými okny vystavuje na odiv část svého interiéru. Působí stroze a minimalisticky stejně jako exteriér vily. Důraz klade na vzdušnost a prostornost, ale ani o pohodlí zde není nouze.

Na návštěvě v interiéru

Pokud počasí dovolí, lze se před vstupem do vily osvěžit v úzkém bazénu ohraničeném tújemi. Až povyrostou, bude zahrada dokonale chráněna před nežádoucími pohledy. Nechybí tu velká terasa ani slunečník. K vile patří také půvabná pergola. Vnější prosklenou část domu lemuje praktický a elegantní přístřešek, o členitost se starají robustní sloupy. Interiér je vysoce kompaktní, propojený paletou použitých materiálů a barev.

Minimalistická vila s bazénem

Bydlení v minimalistickém stylu

Interiéru vily vládne striktní minimalistický styl. O to více tak mohou vyniknout materiály, tvary a barvy. Prostor zde dostává především bílá, béžová, šedá a černá barva. Tuto chladnější barevnou kompozici osvěžuje teplo umělých svítidel a půvab výhledů do zahrady. Bydlení v minimalistickém stylu klade důraz zejména na kvalitní materiály a také na prostor. O početné návštěvy je tak v tomto interiéru opravdu postaráno. Pozornosti hostů jistě neujde obrovská knihovna či obývací pokoj sestávající hned z několika vysoce komfortních sedacích souprav. Potěší i velkoryse řešená šatna, prostorné koupelny či sauna.

Minimalistická vila tak nabízí vše, co je k životu potřebné. Vedle velkých otevřených prostor disponuje také soukromými koutky, z kterých lze pozorovat okolní přírodu. Je dokonalým bydlením pro všechny libující si ve striktně minimalistickém stylu, který však dokáže být zároveň útulný.

Zdroj: skeppsholmen.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock