Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní interiér bytu v Kyjevě

Moderní interiér bytu v Kyjevě

Tento moderní, elegantní apartmán ideální pro život mladých rodin se nachází v rezidenčním komplexu River Stone v Kyjevě. Interiér bytu byl navržen interiérovým studiem ZOOI, které kladlo důraz na vzdušnost, dostatek světla i čisté linie.

Minimalistické bydlení

Za hlavní výhody tohoto interiéru lze bezpochyby považovat estetickou čistotu hraničící s minimalismem a komfort potřebný pro spokojený život. Designéři se ujistili, aby interiér působil nejen esteticky dobře, ale zároveň byl i funkční. Takovýto prostor pak obyvatelům v interiéru vytváří unikátní atmosféru, v níž se cítí jako doma, což je také účelem každého domu, bytu či chalupy. Celý interiér působí vzdušně, můžeme v něm přímo cítit designérovu touhu po perfekcionismu.

Apartmán je schopný poskytnout vše, co je k životu potřeba. Celý interiér se skládá z otevřených prostor, které jsou spojením obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, kde mohou obyvatelé trávit svůj volný čas pohromadě. V soukromější části apartmá najdeme ložnice a pokoje pro hosty, kde nechybí ani dětský pokoj, tři koupelny a prádelna.

Moderní interiér bytu v Kyjevě

Přírodní materiály i kontrasty barev

V interiéru bylo využito přírodních materiálů v podobě dřeva, tak i kovů, které můžeme najít na dekoracích, židlích a u polic v koupelně. Hlavní barvy, v nichž se interiér nachází, je kombinace šedé, černé a bílé barvy, které jsou v dokonalé harmonii a současně v kontrastu. V apartmá je zohledněna i potřeba k uschování věcí, proto zde najdeme velkou spoustu úložných prostor.

Dominantou dětského pokojíčku je postel ve tvaru domečku, k níž je připojen i psací stůl. Nedaleko se nachází i dětská houpačka, kde si může dítě hrát. Dětský pokoj je spolu s ložnicí veden ve světlejších barvách, které v nás navozují pocit klidu. 

Zdroj: www.zooi.com.ua

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Byt v Boho stylu

Villa Sardinie

Refresh u Matěje

Krásná Černá "Black&Oak" kuchyně

Nadčasová petrolejová kuchyně "Turquoise" v Anglickém stylu

Pracovna, Jarov

Sledujte nás

Nejčtenější články

Zpustošenou stodolu proměnili v kouzelné místo

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Půvabná roubenka s plastovým šindelem

Nový dům ve venkovském stylu s nádechem středomoří

Dům na kopci s úžasným výhledem

Rodinný dům na dně zavřeného lomu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock