Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní dům s výhledem na řeku

Moderní dům s výhledem na řeku

Říká se, že kdo se jednou podívá do Patagonie, nadosmrti jí propadne. Tenhle úchvatný kout světa, ležící na nejzazším výběžku Jižní Ameriky, je plný nevšedních přírodních krás. Surová, a přitom tak přitažlivá krajina, svou pestrostí dennodenně udivuje obyvatele luxusního domu s bazénem a výhledem na řeku.

Vysoce komfortní bydlení poskytující vše, co je k plnohodnotnému životu zapotřebí, vyrostlo na pozemku obklopeném lesy. Třípatrová rezidence zaujímá prostor o velikosti 650 m2, obklopuje ji moderně řešená zahrada lemovaná přístupovou cestou. Bydlení působí vcelku jednoduchým, čistým dojmem, zdobí jej především velkorysé výhledy do divukrásné krajiny.

Dům plný výhledů a průhledů

Rezidenci s názvem Casa Rampa navrhli architekti ze studia Andres Remy Arquitectos. Objekt o třech úrovních nechali přirozeně vrůst do mírně svažitého pozemku. Interiér osvěžili velkými prosklenými plochami, čímž jej umně propojili s exteriérem. Vnitřek rezidence je tak plný překrásných přírodních obrazů, ale také slunečních paprsků. Nechybí zde ani romantické průhledy přímo na nebe.

Luxusní rezidence s bazénem

Za krásných teplých dnů lze otevřít velké francouzské dveře v přízemí a zvětšit tak prostor obývací zóny. Plynule na ni navazuje terasa s bazénem. Celý prostor příjemně zaplavuje bujná zeleň. Také uvnitř domu se rostliny dostávají ke slovu. Osvěžují jednotlivé místnosti v interiéru a tvoří spojovací prvek mezi vnitřní a vnější částí domu. Této luxusní rezidenci nechybí ani vnitřní bazén, opět doplněný o výhled do přírody.

Moderní dům s výhledem na řeku
Foto: Alejandro Peral

Minimalistický styl v interiéru

Interiér tohoto moderního domu je zařízený v minimalistickém stylu. Vévodí mu kvalitní materiály v čele se dřevem. Důležitou roli zde hraje také sklo či beton. Robustní prvky se zde střídají s těmi křehkými, a vzniká tak příjemně vyvážená kombinace. Na pozadí bílé výmalby vystupují do popředí odstíny šedé až černé barvy, které jsou prohřívány světlými tóny dřeva. Prostory jsou otevřené a vzdušné. Vedle překrásných výhledů do zahrady a na řeku zdobí toto bydlení řada zajímavých designových prvků. Patří k nim zejména závěsné lampy, stojací svítilny, mísy a vázy. V interiéru je díky nim znatelný jemný dotek etno stylu.

Casa Rampa je tak dokonalou ukázkou vysoce komfortního bydlení, které poskytuje nebývalý luxus. Moderní dům se zahradou, bazénem a výhledem na řeku představuje příjemné útočiště před shonem všedních dnů. Nastavuje svou tvář slunci a vábí k aktivnímu odpočinku. Jakmile zapadne slunce a v domě i kolem bazénu se rozsvítí, vznikne naprosto úchvatná romantická podívaná.

Foto: Alejandro Peral
Zdroj: andresremy.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock