Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní challet

Moderní challet

Pomalu, ale jistě, se blíží doba, kdy si budeme opět vybírat to nejlepší lyžařské středisko s ubytováním, které bude komfortní, útulné a ideální k relaxaci. A pokud ještě žádné takové místo pro svůj nejoblíbenější zimní sport nemáte vybrané, nebo pokud máte chuť na změnu, máme pro vás malý tip.

Moderní chata Le Petit Palais se nachází ve Francouzských Alpách v lyžařském středisku Courchevel, které se rozkládá v údolí Tarentaise, Savoie.  
Chata se z venku nijak výrazně neliší od ostatních dřevěných horských domů, ovšem její interirér  je ideálním spojením elegance a moderny s nádechem luxusu. 
Jeho dominantním prvkem je kombinace světlých a tmavých textur, které definují celkový design a vytváří tak jedinečnou atmosféru. 

V hlavní roli antracitová

Téměř všechny horské chaty v této oblasti mají šikmé střechy, ty dávají prostor pro vytvoření vysokých stropů, díky kterým útulný interiér působí vzdušnějším a opticky větším dojmem. A ačkoliv je celý interér tvořen jednotnými tóny, velmi příjemná je jednolitá barva podlah, která prochází celým prostorem horské chaty. Ve vstupní hale, koupelnách a relaxačních místnostech je to antracitová dlažba, kdežto v obývacím pokoji a ložnicích je to imitace dřevěné podlahy ve stejné barvě. Nábytek a vybavení všech místností je velmi moderní, ovšem díky barvám a stylu ladění zde ani na okamžik neztrácíte pocit pohodlí. To vše je podrženo navíc ještě použitím různých textilních materiálů na židlích, sedačkách, postelích i kobercích.

Exkluzivní dispozice

Chata disponuje 8-mi ložnicemi, saunou, masážní místností, posilovnou a krytým bazénem.
Aby nebyl celý interiér až příliš jednotvárný, je jedna z ložnic laděná do kontrastní, ale tlumené modré barvy. Ta je pak použita také v herní místnosti, kde je mimo jiné pro návštěvníky k dispozici i bar. 
Že to zní jako pohádka? Ano, ne nadarmo byla horská chata Le Petit Palais zařazena mezi nejlepší apartmány na světě podle Telegraph Travel. Pokud tedy na svou letošní zimní dovolenou hledáte skutečně exkluzivní ubytování s veškerým komfortem, tato chata bude pro vás tím pravým řešením. A kdyby ne, můžete se alespoň inspirovat dokonale laděným designem. 

Zdroj: lppalais.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock