Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Horský apartmán s výhledem do přírody se stal druhým domovem

Horský apartmán s výhledem do přírody se stal druhým domovem

Teplá textura dřeva rezonuje s černou a vytváří elegantní a útulný druhý domov pro mladé majitele. Podívejte se na byt, který ladí do posledního detailu. Horský apartmán vám vyrazí dech!

Pro mladý pár z Brna se stal horský apartmán druhým domovem. Přání majitelů bylo, aby byl byt opakem jejich městského domu. Architekt Michal Kristen splnil jejich zadání když z bytu 3+kk vykouzlil moderní interiér, plný nápaditého designu. Bytem vládne dekor dřeva a přírodní barvy bez zbytečných barevných výstřelků. Díky tomu vypadá byt mnohem větší. Horský apartmán plně supluje druhý domov, jak volným prostorem k žití, tak i dostatkem úložných prostor.

Ložnice s obývákem

Byt má dvě samostatné ložnice s koupelnami, velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, předsíň s úložnými prostory a prostornou terasou. Ložnice majitelů je přímo spjatá s obývacím pokojem, ale díky posuvným dveřím je zajištěn dostatek soukromí. Z obou ložnic a obýváku je vstup přímo na terasu, která se v letních měsících může stát druhým obývákem a prostorem pro grilování a setkávání s přáteli a rodinou, dostatek světla zajistí velká francouzská okna.

Horský apartmán s výhledem do přírody se stal druhým domovem
Foto: Lukáš Hausenblas

Interiéru dominuje dub halifax

Celému bytu dominuje dub halifax doplněný o neutrální barvy. Zejména šedá a černá barva se k dubu velmi hodí a spolu se nejen doplňují, ale vytvářejí i pocit útulna a zabydlenosti. Bílé omítky dávají už tak velkému bytu pocit vzdušnosti a opticky ho zvětšují. Na podlahy byla použitá světlá keramická dlažba v imitaci travertinu s jemný a nepravidelným reliéfem na povrchu. Aby byl hlavní obývací prostor více komfortní, je krb se zvýrazněn olemováním plechem v antracitovém odstínu a pro elegantní uložení dřeva je doplněn dřevěnou nikou.

Foto: Lukáš Hausenblas
Zdroj: Ing. arch. Michal Kristen

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock