Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Eklektický interiér s opravdovým kouzlem

Eklektický interiér s opravdovým kouzlem

Eklektický styl patří k těm nejosobitějším stylům. Málokdo ho dokáže ve vší úctě k estetice vytvořit a málokdo se v něm cítí jako doma. Zvykli byste si na bydlení v interiéru, který vám teď představím? O notnou dávku luxusu, barev a experimentů vážně nemá nouzi.

Styl pro osobnosti s kreativní duší

Eklektický styl je velmi zajímavý, ale i zrádný. Závisí totiž na libovolné kombinaci naprosto různorodých prvků. Ze všech současných interiérových trendů je tenhle nejvíce individualistický. Zalíbení v něm nacházejí především kreativní lidé, kteří milují experimentování a dokážou vycítit potenciál u zdánlivě bezvýznamných věcí. K takovým lidem patří i majitel tohoto bytu plného různých barev, materiálů a tvarů. Bytu, který působí neskutečně pozitivním dojmem.

Dotek starých časů

Ačkoliv je celý interiér moderní a svěží, jsou v něm zakomponovány prvky starých časů. Místy jako by se člověk ocital v zámecké komnatě. To platí zejména pro zajímavě řešenou a luxusně vybavenou ložnici. Vysoká postel, povlečení starodávného střihu, židle jako ze zámku, lustr, svícen a svíčky – to všechno hraje do karet časům minulým. (A těm ještě minulejším pařez namísto nočního stolku.) V podobně honosném duchu je zařízen také obývací pokoj s působivou mozaikou na stěnách, záclonami a závěsy padajícími až na zem, ale předně s krásnými skříněmi s vitrínou. Útulnost pokoje zvyšuje pohovka v úctyhodné velikosti a v paletě modrých odstínů. Nechybí tu ani velké zrcadlo a bohužel i televize, dotek časů moderních.

Eklektický interiér s opravdovým kouzlem

Kouzlo patiny

Patině se v tomto bytě vážně daří. V kombinaci s luxusním vybavením získává mnohem větší kouzlo. Platí to především v případě patinované skříňky v koupelně nebo u spodní části kuchyňské linky. Když staré časy, tak se vším všudy. K jejich navození napomáhá i půvabně hravá mozaika použitá jako obklad stěny za kuchyňskou linkou.

Kreativní bydlení

Skvělým nápadem je úložný prostor získaný nad digestoří. Obsadily jej kapradiny, které, jak známo, mají rády teplý a vlhký vzduch. A navíc ho i čistí od škodlivých látek. V případě kuchyně stojí za zmínku, že se zde dva kontrastní odstíny použitého dřeva vůbec neruší. Zatímco kuchyň hýří barvami a nápady, v jídelně už se zase hraje na elegantní strunu. Zámecké židle kolem kulatého stolu a extravagantní lustr připomínající dary moře, to je další zdejší designový výstřelek.

A že jich ještě najdete při prohlídce celým interiérem! Stačí se rozhlédnout…

Zdroj: lerakatasonova.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock