Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní designové bydlení

Luxusní designové bydlení

Díky fantazii a vkusu architektů ze studia YoDezeen se vám dnes naskytne pohled do moderně zařízeného bytu s dramatickým efektem. Styl fandící umění, otevřenému prostoru a kontrastu barev dodává tomuto bytu v Kyjevě neskutečné charisma. Bydlet tady musí být umění!

Odvážná paleta barev

V tomto bytě hraje důraz na barvy i materiály prim. Černá, bílá, odstíny šedé, hnědé a především jemná béžová barva – to je paleta barev tvořící srdce interiéru. Všechny barvy se tu příjemně doplňují a umně si hrají se světlem. Moderní minimalistický styl se přitom napříč celým bytem ubírá ruku v ruce s decentním eklekticismem.

Otevřený dokořán

Prostor, komfort a světlo, to je to, oč tu běží. Každý kus nábytku zde zaujímá své velkoryse pojaté místo. A ani obrazy na zdech nejsou právě z nejmenších. Všechno je rozmáchlé a bohémské. A o komfort a pocit z dostatku prostoru tu jde především. V tomto bytě se navíc všechno jakoby leskne – ať už za to může použitý materiál nebo umělé či denní světlo.

Luxusní designové bydlení

Celý interiér se bohatě obejde bez bariér i záplavy bytových doplňků, díky čemuž právě působí tak otevřeným a vzdušným dojmem. Prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, velká koupelna i prostorná ložnice – to všechno je zde zárukou opravdu komfortního bydlení.

Nápadité prvky v bytě

Přestože tento byt v minimalistickém stylu na bytových doplňcích svědomitě šetří, najdou se zde prvky, které zaujmou na první pohled. Kromě odvážně pojatých obrazů k nim patří především osvětlení, jehož různé typy se střídají místnost po místnosti. Zajímavě na sebe stylově navazují i shodně řešené nohy stolků a křesel v obývacím pokoji či kombinace několika matných koberců. V ložnici pak zaujme komfortní retro křeslo v moderním hávu.

Architekti ze studia YoDezeen tak vytvořili odvážný, ale přesto velice vkusný interiér, ve kterém se vedle umění klade důraz především na prostor, komfort a hru se světlem.

Zdroj: yodezeen.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock