Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní designové bydlení

Luxusní designové bydlení

Díky fantazii a vkusu architektů ze studia YoDezeen se vám dnes naskytne pohled do moderně zařízeného bytu s dramatickým efektem. Styl fandící umění, otevřenému prostoru a kontrastu barev dodává tomuto bytu v Kyjevě neskutečné charisma. Bydlet tady musí být umění!

Odvážná paleta barev

V tomto bytě hraje důraz na barvy i materiály prim. Černá, bílá, odstíny šedé, hnědé a především jemná béžová barva – to je paleta barev tvořící srdce interiéru. Všechny barvy se tu příjemně doplňují a umně si hrají se světlem. Moderní minimalistický styl se přitom napříč celým bytem ubírá ruku v ruce s decentním eklekticismem.

Otevřený dokořán

Prostor, komfort a světlo, to je to, oč tu běží. Každý kus nábytku zde zaujímá své velkoryse pojaté místo. A ani obrazy na zdech nejsou právě z nejmenších. Všechno je rozmáchlé a bohémské. A o komfort a pocit z dostatku prostoru tu jde především. V tomto bytě se navíc všechno jakoby leskne – ať už za to může použitý materiál nebo umělé či denní světlo.

Luxusní designové bydlení

Celý interiér se bohatě obejde bez bariér i záplavy bytových doplňků, díky čemuž právě působí tak otevřeným a vzdušným dojmem. Prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, velká koupelna i prostorná ložnice – to všechno je zde zárukou opravdu komfortního bydlení.

Nápadité prvky v bytě

Přestože tento byt v minimalistickém stylu na bytových doplňcích svědomitě šetří, najdou se zde prvky, které zaujmou na první pohled. Kromě odvážně pojatých obrazů k nim patří především osvětlení, jehož různé typy se střídají místnost po místnosti. Zajímavě na sebe stylově navazují i shodně řešené nohy stolků a křesel v obývacím pokoji či kombinace několika matných koberců. V ložnici pak zaujme komfortní retro křeslo v moderním hávu.

Architekti ze studia YoDezeen tak vytvořili odvážný, ale přesto velice vkusný interiér, ve kterém se vedle umění klade důraz především na prostor, komfort a hru se světlem.

Zdroj: yodezeen.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

V hlavní roli kámen

KUCHYNĚ S TAJNOU MÍSTNOSTÍ

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Vybíráme dlažbu na terasu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock