Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Klasický interiér nikdy nevyjde z módy

Jednoduchý, elegantní, ale také plně funkční a útulný. Přesně takto vypadá tento byt na předměstí Bialystoku, který dokazuje, že i klasicky zařízené bydlení, které neobsahuje žádné přehnaně designové prvky, může být krásné, ale také ideální pro život celé rodiny.

Jednoduchý, elegantní, ale také plně funkční a útulný. Přesně takto vypadá tento byt na předměstí Bialystoku, který dokazuje, že i klasicky zařízené bydlení, které neobsahuje žádné přehnaně designové prvky, může být krásné, ale také ideální pro život celé rodiny.

Bydlení pro rodinu s dětmi

Tento rodinný dům se nachází na ploše o velikosti téměř 200 metrů čtverečních. Slouží jako bydlení pro čtyřčlennou rodinu - pár se dvěma dospívajícími dětmi. Majitelé chtěli vytvořit elegantní, ale zároveň nenáročný interiér, jehož hlavním cílem je umožnit pohodlný rodinný život a prostor pro setkávání s přáteli. Designéři studia Arte Architekci se zaměřili na jemnou klasiku, ale nechybí zde ani několik moderních akcentů.

Majitel se přímo podílel na navrhování

Konečný efekt interiéru je výsledkem spolupráce přímo s majitelem domu, který se aktivně podílel na procesu navrhování. Chtěli vytvořit souvislý prostor, v němž by všichni členové domu našli to své místo, které potřebují. To znamená prostor pro bydlení, relaxaci, práci i učení. Klasické uspořádání zdůrazňuje stylizovaný nábytek, dekorativní tapeta s jemným květinovým a geometrickým vzorem nebo také patinové ocelové zábradlí na schodech.

Vše sladěno v jemných tónech

Krémová koňaková barva jemně kontrastuje s bělostí stěn, naopak útulnosti přidávají i odhalené cihly, které na stěnách najdeme taktéž. Dále také nádherné dubové podlahy značky Nobifloor, načechrané koberce značky Epic carpets. Co se týče barev, designéři zvolili teplé neutrální barvy - krémovou, béžovou, ale i hnědou - všechny krásně ladí ke klasickému stylu. Kontrast zde tvoří hlavně designový nábytek, osvětlení v podkroví či stylově dekorované stěny. Ačkoliv v domě najdeme několik takto kontrastních prvků, celý interiér působí velmi příjemně.

Žádný interiér se neobejde bez vhodných doplňků a i v klasice, nebo zvláště v ní platí, že méně může být více.

Zdroj: artedesign.e-kei.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější projekty

Byt s ukrytým pokojem

Dětský pokoj pro mladou slečnu #3

Rodinný dům Všenory

Přízemní bezbariérový rodinný dům u lesoparku

Dřevostavba EASY 69

Pánsky interiér bytu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Netradiční dřevostavba za cenu bytu

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

V jednoduchosti je krása – moderní dům v chráněné oblasti

Naprosto okouzlující chata v přírodě

Dům plný překvapení zrekonstruovaný od základů