Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní stylový interiér

Moderní stylový interiér

Dnes společně nahlédneme do moderně zařízeného interiéru domu v blízkosti polského města Tarnów. Tento interiér se stal díky velké míře fantazie opravdu originálním bydlením. A tak se pojďte podívat do interiéru majitelů, kteří mají místo konferenčních stolků pařezy a místo obrazů historické lyže!

Skandinávský styl s hřejivým dotekem

Ačkoliv je možné rozpoznat v tomto interiéru hned několik stylů, ten skandinávský zde hraje hlavní roli. Až na výjimky však opomíná typicky světlé odstíny, natož čistě severskou bílou, a vrhá se do kobaltově modré, hnědé, šedé a černé barvy. Může si to dovolit, protože celek umně prohřívá všudypřítomné dřevo. To je zastoupeno jak na parketách, tak v podobě polínek u krbu. Smělým prvkem ze dřeva jsou pak již zmíněné pařezy, které suplují konferenční stolky v relaxačním koutku obývacího pokoje. V podobném duchu byl pojat i věšák na oblečení umístěný v předsíni, jenž rovněž nezapře svůj lesní charakter.

Jak už je u skandinávského stylu zvykem, rád využívá přírodních materiálů. A tak zde vedle prvků ze dřeva najdete i kůži položenou namísto koberce, výrazné kožené křeslo, všudypřítomné deky a přehozy, obnaženou cihlu i kámen. Interiér pak příjemně prohřívá nezbytný krb i přírodně žlutá barva dvou ušáků v obývacím pokoji.

Moderní stylový interiér

Originální bydlení

Díky citu pro barvy a jejich kombinace, ale také s ohledem na propojení různých stylů, zde vzniklo opravdu originální bydlení. Jeho osobitost navíc vyniká právě díky hojně využitým designovým prvkům, jejichž začlenění do interiéru si vyžádalo hodně odvahy. K těm již zmíněným tak lze ještě přičíst originální svítidla, osobité obrazy, ale také působivý přechod mezi dřevěnou a kamennou podlahou v kuchyni či masivní světlý dřevěný stůl v kombinaci s tmavými moderními židlemi. A ač se to může zdát zvláštní, jednou z dominant interiéru tohoto domu je i zajímavě provedené schodiště, které v sobě snoubí praktickou i estetickou funkci. Jeho krásu pak zvýrazňuje vhodné zasklení.

Vzdušný interiér s koutkem pro každého

Právě sklo dodává interiéru tohoto domu na vzdušnosti a eleganci. Velká francouzská okna opticky zvětšují zdejší prostory. Jejich půvab pak podtrhují elegantní dlouhé závěsy spadající až na podlahu. V kuchyni jsou tyto závěsy vystřídány působivě pojatými moderními roletami. Ty jemně zastiňují příjemně vyhlížející koutek určený pro čtenáře i snílky nad okolní přírodou. S prostorem skvěle pracuje i samotná kuchyň, která díky své velkorysé velikosti nabízí neobyčejné možnosti pro pohodlnou přípravu jídel.

Jak je tedy patrné, vzniklo zde plně funkční i designové bydlení, které si zakládá na originalitě, úctě k přírodním materiálům i k soukromí. A přestože se zdejší designéři inspirovali stylem severských zemí, dokázali tento interiér prohřát na jedničku.

Zdroj: www.jurczak-czapor.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock