Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní stylový interiér

Moderní stylový interiér

Dnes společně nahlédneme do moderně zařízeného interiéru domu v blízkosti polského města Tarnów. Tento interiér se stal díky velké míře fantazie opravdu originálním bydlením. A tak se pojďte podívat do interiéru majitelů, kteří mají místo konferenčních stolků pařezy a místo obrazů historické lyže!

Skandinávský styl s hřejivým dotekem

Ačkoliv je možné rozpoznat v tomto interiéru hned několik stylů, ten skandinávský zde hraje hlavní roli. Až na výjimky však opomíná typicky světlé odstíny, natož čistě severskou bílou, a vrhá se do kobaltově modré, hnědé, šedé a černé barvy. Může si to dovolit, protože celek umně prohřívá všudypřítomné dřevo. To je zastoupeno jak na parketách, tak v podobě polínek u krbu. Smělým prvkem ze dřeva jsou pak již zmíněné pařezy, které suplují konferenční stolky v relaxačním koutku obývacího pokoje. V podobném duchu byl pojat i věšák na oblečení umístěný v předsíni, jenž rovněž nezapře svůj lesní charakter.

Jak už je u skandinávského stylu zvykem, rád využívá přírodních materiálů. A tak zde vedle prvků ze dřeva najdete i kůži položenou namísto koberce, výrazné kožené křeslo, všudypřítomné deky a přehozy, obnaženou cihlu i kámen. Interiér pak příjemně prohřívá nezbytný krb i přírodně žlutá barva dvou ušáků v obývacím pokoji.

Moderní stylový interiér

Originální bydlení

Díky citu pro barvy a jejich kombinace, ale také s ohledem na propojení různých stylů, zde vzniklo opravdu originální bydlení. Jeho osobitost navíc vyniká právě díky hojně využitým designovým prvkům, jejichž začlenění do interiéru si vyžádalo hodně odvahy. K těm již zmíněným tak lze ještě přičíst originální svítidla, osobité obrazy, ale také působivý přechod mezi dřevěnou a kamennou podlahou v kuchyni či masivní světlý dřevěný stůl v kombinaci s tmavými moderními židlemi. A ač se to může zdát zvláštní, jednou z dominant interiéru tohoto domu je i zajímavě provedené schodiště, které v sobě snoubí praktickou i estetickou funkci. Jeho krásu pak zvýrazňuje vhodné zasklení.

Vzdušný interiér s koutkem pro každého

Právě sklo dodává interiéru tohoto domu na vzdušnosti a eleganci. Velká francouzská okna opticky zvětšují zdejší prostory. Jejich půvab pak podtrhují elegantní dlouhé závěsy spadající až na podlahu. V kuchyni jsou tyto závěsy vystřídány působivě pojatými moderními roletami. Ty jemně zastiňují příjemně vyhlížející koutek určený pro čtenáře i snílky nad okolní přírodou. S prostorem skvěle pracuje i samotná kuchyň, která díky své velkorysé velikosti nabízí neobyčejné možnosti pro pohodlnou přípravu jídel.

Jak je tedy patrné, vzniklo zde plně funkční i designové bydlení, které si zakládá na originalitě, úctě k přírodním materiálům i k soukromí. A přestože se zdejší designéři inspirovali stylem severských zemí, dokázali tento interiér prohřát na jedničku.

Zdroj: www.jurczak-czapor.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Tipy, jak se zbavit ovocných mušek neboli octomilek

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock