Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Vzorový byt projektu Přípotoční 35

Vzorový byt projektu Přípotoční 35

Při našich toulkách světem interiérového designu dnes zavítáme do vzorového bytu projektu Přípotoční 35, který třeba i nadchne vás svým minimalistickým stylem a ležérní elegancí.

Sametově hebký interiér

Interiér se nachází v domě postaveném roku 1937 v rámci funkcionalistické meziválečné pražské zástavby. Genius loci se do jisté míry přenesl také do samotného interiéru, jemuž jistá noblesa vážně není cizí. Před vstupem do bytu tak na vás dýchne atmosféra starých časů, onen genius loci, který je s tímto prostorem neodmyslitelně spjat. Důraz je zde kladen především na kvalitní materiály, které vzbuzují dojem sametově hebkého interiéru. Vyniknout přitom mohou díky minimalistickému stylu, který dodává celku na vzdušnosti a osobitém charakteru.

Souhra materiálů a barev

Přestože je interiér plný bílé, šedé a černé barvy, nepůsobí chladným dojmem. Prohřívá jej totiž dřevěná podlaha ve světlém tónu, sluneční paprsky prostupující velkými okny a také zástup umělých svítidel, která přijdou na řadu, jakmile se setmí. Neutrální paletu barev rozjasňují i pokojové květiny. Interiér je vzdušný, příjemný a otevřený do prostoru. Elegantní ráz mu dodávají rovněž obrazy obdobného charakteru rozmístěné napříč interiérem.

Vzorový byt projektu Přípotoční 35

V jednoduchosti je krása

Jedná se sice o moderní a originální interiér, módní výstřelky v něm však prostor nenašly. Hlavní hodnotou tohoto bydlení je tak jeho smysl pro komfort a eleganci. Vedle obrazů však návštěvy jistě zaujmou například zajímavá designová svítidla, sametově hebký sedací nábytek nebo zajímavý vzor na stěně v ložnici či na podlaze v chodbě. Byt navíc díky použité neutrální paletě barev umožňuje zakomponování dalších bytových doplňků v živějších barvách.

Ve funkcionalistickém domě tak vzniklo nejen funkční, ale také estetické bydlení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky na komfort.

Zdroj: www.pripotocni35.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock