Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Díky vytříbenému ženskému vkusu a citu pro detail vznikl v Holešovicích opravdu kouzelný byt. Je plný barev, materiálů a stylů. Především je v něm však patrný dotek venkova a exotiky.

Eklektické bydlení

Tento holešovický byt na první pohled zaujme svou veselou rozmanitostí. Bok po boku se v něm totiž nacházejí zdánlivě naprosto různorodé prvky, které se však majitelce podařilo sladit do kompaktního bydlení v eklektickém stylu. Domov tak působí neskutečně hravým a osobitým dojmem. Vévodí mu venkovská nostalgie směle zkombinovaná s dotekem Dálného východu.

Suvenýry z cest i kamna jako z pohádky

Exotika tu jde ruku v ruce s venkovem. Zatímco tak obývacímu pokoji vévodí krásná kachlová kamna, hned po jejich pravé straně udává pokoji exotický ráz orientální komoda, na které trůní soška Buddhy. V jídelně se zase hezky vyjímá masivní jídelní stůl odlehčený babičkovsky rozkošným porcelánovým servisem. S venkovsky zařízeným interiérem pozoruhodně kontrastují i asijské masky pod knihovnou na chodbě. Zajímavě řešená orientální lavice nezůstává pozadu.

Byt s důrazem na detail

Celý tento pražský byt je vymazlený do posledního detailu. Je znát, že jej s citem sobě vlastním zařizovala žena. Časté využití bílé barvy, světlého dřeva, luxusních materiálů a originálních doplňků – to všechno se dohromady skládá v naprosto úchvatný celek. Přestože se zde mísí několik různých stylů, jedná se o velmi otevřené a vzdušné bydlení.

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Bydlení plné něhy i energie

Kdo by to byl řekl, že právě v Holešovicích může vzniknout byt s dotekem venkova i Dálného východu. Zatímco se tak v některých jeho částech mysl oddává vzpomínkám na exotické cesty, jinde si libuje v něze a dobrosrdečnosti venkova. Energii a živost bytu pak příjemně spoludotváří i malá zahrádka ve vnitrobloku, o kterou se společně všichni majitelé bytů tohoto činžovního domu starají.

Kdo tu bydlí?

Žaneta Slámová se stará o téměř dvouletou dceru Josefínku, pracuje jako moderátorka a založila nadaci Fandi mámám, která pomáhá matkám samoživitelkám v obtížné životní situaci  www.fandimamam.cz

Štítky: apartmán

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock