Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Díky vytříbenému ženskému vkusu a citu pro detail vznikl v Holešovicích opravdu kouzelný byt. Je plný barev, materiálů a stylů. Především je v něm však patrný dotek venkova a exotiky.

Eklektické bydlení

Tento holešovický byt na první pohled zaujme svou veselou rozmanitostí. Bok po boku se v něm totiž nacházejí zdánlivě naprosto různorodé prvky, které se však majitelce podařilo sladit do kompaktního bydlení v eklektickém stylu. Domov tak působí neskutečně hravým a osobitým dojmem. Vévodí mu venkovská nostalgie směle zkombinovaná s dotekem Dálného východu.

Suvenýry z cest i kamna jako z pohádky

Exotika tu jde ruku v ruce s venkovem. Zatímco tak obývacímu pokoji vévodí krásná kachlová kamna, hned po jejich pravé straně udává pokoji exotický ráz orientální komoda, na které trůní soška Buddhy. V jídelně se zase hezky vyjímá masivní jídelní stůl odlehčený babičkovsky rozkošným porcelánovým servisem. S venkovsky zařízeným interiérem pozoruhodně kontrastují i asijské masky pod knihovnou na chodbě. Zajímavě řešená orientální lavice nezůstává pozadu.

Byt s důrazem na detail

Celý tento pražský byt je vymazlený do posledního detailu. Je znát, že jej s citem sobě vlastním zařizovala žena. Časté využití bílé barvy, světlého dřeva, luxusních materiálů a originálních doplňků – to všechno se dohromady skládá v naprosto úchvatný celek. Přestože se zde mísí několik různých stylů, jedná se o velmi otevřené a vzdušné bydlení.

Venkov i exotika v pražském činžovním domě

Bydlení plné něhy i energie

Kdo by to byl řekl, že právě v Holešovicích může vzniknout byt s dotekem venkova i Dálného východu. Zatímco se tak v některých jeho částech mysl oddává vzpomínkám na exotické cesty, jinde si libuje v něze a dobrosrdečnosti venkova. Energii a živost bytu pak příjemně spoludotváří i malá zahrádka ve vnitrobloku, o kterou se společně všichni majitelé bytů tohoto činžovního domu starají.

Kdo tu bydlí?

Žaneta Slámová se stará o téměř dvouletou dceru Josefínku, pracuje jako moderátorka a založila nadaci Fandi mámám, která pomáhá matkám samoživitelkám v obtížné životní situaci  www.fandimamam.cz

Štítky: apartmán

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock