Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér ve 3 barvách

Interiér ve 3  barvách

3 dominantní barvy, 3 různé materiály. I tak by se dal jednoduše popsat byt, který se nachází v Rumunské Bukurešti a za jehož zrodem stojí tým ze studia 1408, který dokázal skloubit požadavky majitelů a své vlastní vize tak, že se z bytu stal skutečný unikát doladěný do nejmenších detailů.

Vytvořit takový moderní interiér bytu, aby nebyl pouhou kopií aktuálních trendů, není vždy snadným úkolem. Zvláště, když kombinujete různé materiály, barvy a povrchy. Co však funguje vždy, je dominantní dřevěná podlaha.

Základ v dokonalé podlaze

Barva klasického dřeva spolu s rustikálními prvky může budit venkovský dojem. Ovšem při správných kombinacích funguje skvěle i v moderním a praktickém interiéru pro mladou rodinu. Celý interiér je pak laděn do umírněných přírodních barev, kterým dominuje šedá. Ta skvěle funguje právě i v kombinaci s rustikální dubovou podlahou. Byt o velikosti 3+kk nabízí dostatek místa jak pro prostornou ložnici, dětský pokoj, tak i pro obývací pokoj  s kuchyňským koutem.

Kombinace prvků a barev

Francouzská okna se závěsy, pletená deka, pohodlná textilní sedačka, to vše působí v interiéru velmi útulně a zjemňuje to chladný dopad dominantního šedého vybavení, zejména v prostorech kuchyňské linky a obývacím pokoji. Velmi zajímavým detailem je fakt, že se barva i dekor dřevěné podlahy promítají do jednotlivých částí vybavení, jako například dvířka v kuchyňské lince, jídelní stůl nebo deska pod umyvadlem v koupelně.Barevnost interiéru oživuje petrolejová barva, která je mimo sedačky v obývacím pokoji také v koupelně nebo na vybavení v ložnici. Za pozornost pak určitě stojí i výrazně štukovaná zeď v části ložnice, nebo obložení sprchového koutu v koupelně.Vybavení s geometrickými tvary, kombinace dřeva, železa, kamene a podsvícení zděných příček. To vše ve vzájemné kombinaci dělá z interiéru skutečný a originální prostor ideální jak pro relax, tak pro bydlení. 

Zdroj: studio1408.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock