Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Byt, plný origami

Čísté linie geometrických tvarů se zde opakují v každém koutu.
Čísté linie geometrických tvarů se zde opakují v každém koutu.

Origami, kam se podíváš. Také tak by se dal popsat byt, kde najdete v každém koutu geometrické tvary. Nejvíce je jich na doplňcích, ovšem i na nábytku budete jen těžko hledat oblou hranu. Na první pohled vás jistě zaujme také kuchyňská linka ve výrazném barevném provedení, i betonový obklad v obývací zóně.

Světlo je základ

Originální interiér z Krakowa je dílem projektového studia em11. Hlavním cílem bylo dostat do denní obývací zóny co nejvíce přirozeného světla. Kvůli tomu se bouralo příčky a měnil původní půdorys bytu, který má 70 m2. Díky tomuto zásahu se naplno využilo ranních i odpoledních slunečních paprsků, které dopadají do bytu z oken orientovaných na východ a západ. Prostor, který je vybaven minimalisticky a účelově, působí vzdušně. Není zaplněn nábytkem a zbytečnými doplňky, které by akorát vnášely chaos.

Blankytně modrá a tyrkysová

Základ bytu je tvořen v příjemných, nevtíravých barvách, které jsou doplněny podlahou z běleného dubu. Moderní ráz dodávají betonové panely a pastelové odstíny. Hlavním estetickým motivem se stala kuchyňská linka, která je provedená ve výrazné, blankytně modré barvě. Ozdobou je zde originální baterie a dřez. Také navazující ostrůvek je ve výrazném, sněhově bílém odstínu. Ten zaujme zejména unikátním geometrickým tvarem. Koupelna září bílým obkladem a svěží, tyrkysovou barvou, která se opakuje také na vtipných detailech.

Výsledkem projektu studia em11 je interiér s duší, odrážející vášeň pro hudbu, street-art a umění origami.

Zdroj: unikatlab.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock