Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Byt, plný origami

Čísté linie geometrických tvarů se zde opakují v každém koutu.
Čísté linie geometrických tvarů se zde opakují v každém koutu.

Origami, kam se podíváš. Také tak by se dal popsat byt, kde najdete v každém koutu geometrické tvary. Nejvíce je jich na doplňcích, ovšem i na nábytku budete jen těžko hledat oblou hranu. Na první pohled vás jistě zaujme také kuchyňská linka ve výrazném barevném provedení, i betonový obklad v obývací zóně.

Světlo je základ

Originální interiér z Krakowa je dílem projektového studia em11. Hlavním cílem bylo dostat do denní obývací zóny co nejvíce přirozeného světla. Kvůli tomu se bouralo příčky a měnil původní půdorys bytu, který má 70 m2. Díky tomuto zásahu se naplno využilo ranních i odpoledních slunečních paprsků, které dopadají do bytu z oken orientovaných na východ a západ. Prostor, který je vybaven minimalisticky a účelově, působí vzdušně. Není zaplněn nábytkem a zbytečnými doplňky, které by akorát vnášely chaos.

Blankytně modrá a tyrkysová

Základ bytu je tvořen v příjemných, nevtíravých barvách, které jsou doplněny podlahou z běleného dubu. Moderní ráz dodávají betonové panely a pastelové odstíny. Hlavním estetickým motivem se stala kuchyňská linka, která je provedená ve výrazné, blankytně modré barvě. Ozdobou je zde originální baterie a dřez. Také navazující ostrůvek je ve výrazném, sněhově bílém odstínu. Ten zaujme zejména unikátním geometrickým tvarem. Koupelna září bílým obkladem a svěží, tyrkysovou barvou, která se opakuje také na vtipných detailech.

Výsledkem projektu studia em11 je interiér s duší, odrážející vášeň pro hudbu, street-art a umění origami.

Zdroj: unikatlab.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Řešení, která budou slušet malé zahradě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock