Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér bytu, do kterého dnes nahlédneme, vděčí za svou proměnu polskému studiu Architekci. Dominuje v něm bílá barva sem tam roztříštěná barevnými akcenty. Jak se asi bydlí v tomto moderním interiéru?

Nadvláda bílé barvy a dřeva

Moderní interiér bytu je založen především na příjemné symbióze hojně využité bílé barvy a dřeva. Ruku v ruce tak tyto dva hlavní prvky udávají charakter celému bydlení. Až na ložnici, která je beze zbytku utopená v bělobě, se bílá barva spolu se dřevem objevuje ve všech pokojích. Někde mají větší prostor, jinde zase menší. Rozhodně však díky těmto prvkům panuje v bytě atmosféra otevřenosti a poklidu.

Hravé akcenty barev

Bílá barva a dřevo dávají v interiéru o to více vyniknout hravým akcentům barev. Na první pohled tak návštěvníky jistě zaujmou různě barevné moderní židle v jídelně nebo sytě zbarvené textilie na pohovce v obývacím pokoji. Syté barvy se ještě více dostávají ke slovu v zajímavě řešeném dětském pokoji. Pozoruhodný výklenek nad postelí nechává prostor pro dětskou fantazii a dodává pokoji originalitu i hravost.

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér, který dýchá

Celý byt je koncipován ve stylu příjemného minimalismu, který nestudí a ani nedává prostor nadbytečným prvkům. O to více může interiér volně dýchat a otevírat se do prostoru. Svědčí o tom i kuchyně umně propojená s obývacím pokojem, ve které není jediný předěl oznamující přechod mezi místnostmi. Otevření prostoru napomáhá také chytré maskování dveří mezi pokoji a také dřevěné prvky, které se ze stěn sbíhají až na podlahu.

V jednoduchosti je krása

Byt, do kterého právě nahlížíme, je opravdovou oslavou svěžesti, jednoduchosti a krásy. Architekti zde projevili vytříbený vkus pro jemnou hru s barvami, materiály i tvary. Díky jejich snaze a fantazii tak vzniklo bydlení na míru pro každého, kdo dokáže ocenit půvabnou krásu minimalismu.

Zdroj: www.081.com.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock