Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér bytu, do kterého dnes nahlédneme, vděčí za svou proměnu polskému studiu Architekci. Dominuje v něm bílá barva sem tam roztříštěná barevnými akcenty. Jak se asi bydlí v tomto moderním interiéru?

Nadvláda bílé barvy a dřeva

Moderní interiér bytu je založen především na příjemné symbióze hojně využité bílé barvy a dřeva. Ruku v ruce tak tyto dva hlavní prvky udávají charakter celému bydlení. Až na ložnici, která je beze zbytku utopená v bělobě, se bílá barva spolu se dřevem objevuje ve všech pokojích. Někde mají větší prostor, jinde zase menší. Rozhodně však díky těmto prvkům panuje v bytě atmosféra otevřenosti a poklidu.

Hravé akcenty barev

Bílá barva a dřevo dávají v interiéru o to více vyniknout hravým akcentům barev. Na první pohled tak návštěvníky jistě zaujmou různě barevné moderní židle v jídelně nebo sytě zbarvené textilie na pohovce v obývacím pokoji. Syté barvy se ještě více dostávají ke slovu v zajímavě řešeném dětském pokoji. Pozoruhodný výklenek nad postelí nechává prostor pro dětskou fantazii a dodává pokoji originalitu i hravost.

Interiér v bílé s barevnými akcenty

Interiér, který dýchá

Celý byt je koncipován ve stylu příjemného minimalismu, který nestudí a ani nedává prostor nadbytečným prvkům. O to více může interiér volně dýchat a otevírat se do prostoru. Svědčí o tom i kuchyně umně propojená s obývacím pokojem, ve které není jediný předěl oznamující přechod mezi místnostmi. Otevření prostoru napomáhá také chytré maskování dveří mezi pokoji a také dřevěné prvky, které se ze stěn sbíhají až na podlahu.

V jednoduchosti je krása

Byt, do kterého právě nahlížíme, je opravdovou oslavou svěžesti, jednoduchosti a krásy. Architekti zde projevili vytříbený vkus pro jemnou hru s barvami, materiály i tvary. Díky jejich snaze a fantazii tak vzniklo bydlení na míru pro každého, kdo dokáže ocenit půvabnou krásu minimalismu.

Zdroj: www.081.com.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dětský pokoj, Praha

Rodinný dům s velkou terasou v Plzni

Obývací pokoj v Hřibojedech

Ložnice pro ASKO

Kuchyně v Brně

Refresh Litoměřice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Zpustošenou stodolu proměnili v kouzelné místo

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Dům na kopci s úžasným výhledem

Rodinný dům na dně zavřeného lomu

Modulární dům ve stylu anglického venkova

Malý dřevěný dům vsazený do zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock