Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení s kočkou

Bydlení s kočkou

I v polském Krakově lze narazit na skutečné skvosty v oblasti interiérového designu a skutečně se to netýká jen showroomů jednotlivých návrhářů nebo výrobců.

Když se tradice snoubí s uměním

Důkazem toho je interiér bytu, který byl na žádost majitelky proměněn v kouzelné místo, ve kterém se snoubí historie a tradice s modernou a uměním. Majitelka pracuje převážně doma, proto v bytě potřebovala i komfortní pracovní místo, ve kterém bude mít dostatek prostoru a přitom bude perfektně korespondovat s ostatním interiérem. 

Kočka jako spolubydlící

Majitelka však není jediná, kdo byt obývá. Při plánování a realizaci interiéru musel být brán ohled i na kočku, kterou si majitelka vzala z útulku, a která ji dělá každodenní společnost. Právě proto byly zvoleny dispozice tak, aby nebyl byt příliš náročný pro pravidelný úklid. Poměrně velkou mírou bylo zasáhnuto do dispozic celého bytu, a to jak v příčkách, tak v rozmístění místností. Pocit pohodlí a útulného interiéru je zde zajišťován zejména kombinací přírodních materiálů, kterým dominuje dřevo a cihlové obložení zdí. 

Bydlení s kočkou

Důraz na přírodní materiály v interiéru

Dubový masiv, ze kterého je podlaha v celém bytě v teplém středně hnědém tónu pak velmi pěkně ladí s kontrastní bílou zdí a již zmiňovaným cihlovým obložením. Bílý nábytek, šedé čalounění a masivní dřevěný stůl vytváří celistvý koncept velmi útulného a komfortního interiéru, ve kterém se cítí pohodlně jak majitelka, tak její kočka, pro kterou je velmi pohodlná dřevěná podlaha, které nevadí nějaký ten škrábanec a navíc je podlaha velmi příjemná na pochůzku. Koupelny jsou naopak laděny pouze do jedné dominantní barvy a jsou ve velmi jednoduchém a moderním designu. První z nich je čistě bilá s retro osvětlením a vanou. Druhá je zase v celo-šedém provedení a je odrazem moderního designu ve všech ohledech. Jednoduchý sprchový kout a kouřová barva v kombinaci s klasickými vzory na zdech jsou rozhodně skvělou volbou i do malých prostorů.  Završením celého interiéru je útulná terasa, díky níž není bytu skutečně co vytknout a byt tak nabízí majitelce i její kočce dostatek prostoru pro práci, hru i relax. 

Zdroj: karolcieplinski.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock