Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží bydlení ve skandinávském stylu

Svěží bydlení ve skandinávském stylu

V jednom z nejstarších polských měst se nachází byt s přitažlivou atmosférou skandinávských interiérů. Má osobité kouzlo, dostatek světla i originálního vybavení. A vzhledem k dozvukům svátečního období v něm nemůže chybět ani vánoční stromeček. Jak se tady asi bydlí?

Změnou k novému bydlení

Byt ve Vratislavi prošel důkladnou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je útulné i maximálně praktické bydlení pro mladý pár s dítětem. Nový domov této rodiny působí vzdušným, světlým a hravým dojmem. Díky propojení hlavních místností tu vznikl skvělý prostor pro společné trávení času.

Zajímavé materiály, barvy a tvary

Byt je vyveden v minimalistickém stylu. Natolik přitažlivou originalitu mu dodávají zejména zajímavě řešené obklady, nevšední kombinace svítidel a v neposlední řadě akcenty jasných barev, které se střídají v koupelně a zbytku interiéru. Uprostřed hojně využité bílé a šedé barvy tak žluté, zelené a tyrkysové akcenty působí neuvěřitelně svěžím dojmem. Hravosti interiéru nahrávají i zajímavě zvolené materiály a tvary, o čemž svědčí půvabná mozaika kuchyňské linky, střídání různých typů obkladů i pozoruhodně řešené úložné prostory. Celek v neutrálních barvách s jasnými akcenty přitom příjemně zklidňuje a prohřívá světlá textura dřeva.

Svěží bydlení ve skandinávském stylu

Svěží skandinávský styl

Díky jasným akcentům barev, dostatku světla a prostoru působí tento interiér vzdušným a svěžím dojmem. Nelibuje si v míře bytových doplňků a místo kvantity sází spíše na kvalitu. A tak zde hrají prim praktické doplňky, které dokáží jinak chladný skandinávský styl prohřát a zútulnit. Především zde však platí, že v jednoduchosti je krása. Právě díky minimalistickému stylu tu navíc plně mohou vyniknout veškeré tvary, materiály a barvy, čímž vzniká příjemné bydlení pro nové začátky – plné hravosti, klidu i pohodlí.

Zdroj: www.monikastaniec.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock