Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní byt v srdci historického Brna

Luxusní byt v srdci historického Brna

Vysoce elegantní a neobvykle nápadité bydlení vzniklo v historické budově postavené v samém srdci Brna. S notnou dávkou luxusního vybavení, přirozeného světla i prostoru okouzlí snad každého, kdo by chtěl své bydlení povýšit na opravdový požitek.

Opravdu stylový byt

Byt, ve kterém je dotek historie patrný navzdory moderním časům, na první pohled zaujme svou energií. Ať už je to zajímavou volbou a kombinací barev, sladěním moderního a rustikálního nábytku, historickými prvky, odvážnými tapetami, krásnými parketami či renovovanými původními okny, tenhle byt má zkrátka nápad, živelnost, eleganci a styl. Díky čistému minimalismu a jednoduchých liniím navozuje absolutně uvolněnou atmosféru, které však nechybí výrazné inspirativní prvky. Do popředí zájmu tak vystupuje například sytě zbarvený ušák usazený v koutku určeném ke čtení, nápaditý rustikální konferenční stolek, jistě vysoce komfortní sedací souprava plná různobarevných polštářků, ale i pozoruhodně řešená kuchyňská linka, změť designových svítidel či zrcadlo s nádechem starých časů. Nejvýrazněji však v celém bytě působí již zmíněné tapety, v nichž se živelnost mísí s elegancí.

Luxusní byt v srdci historického Brna

Světelný komfort především

Díky velkým oknům, jež pamatují doby dávno minulé, se do bytu dostává velké množství přirozeného světla. Interiér navíc prohřívají i vhodně zvolené barevné akcenty, které příjemně rozbíjejí ty tmavší. Hřejivým dojmem působí také dřevěná podlaha. Nejen o světelný komfort se pak stará i prostorný balkon, na nějž se vstupuje z obývacího pokoje. Tento byt nemá o světelný komfort nouzi ani ve chvíli, kdy se setmí. Na řadu přijdou moderní designová svítidla a elegantní lampy, díky nimž pak v interiéru vznikají četná romantická zátiší.

V srdci historického Brna tak lze najít interiér, který působí stylově, nadčasově a opravdu luxusně, přitom si však zachovává nevtíravou eleganci, vzdušnost i lásku ke starým časům.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock