Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Romantické ubytování ve věži

Romantické ubytování ve věži

Apartmán Diamond poskytující romantické ubytování v historické části města Brna se nachází nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla, hlavního nádraží i Zelného trhu. Apartmán se ukrývá v budově s elegantní fasádou, která své návštěvníky láká na opravdu romantický interiér.

Romantický apartmán se dvěma koupelnami

Apartmán se nachází v šestém patře elegantní budovy s výtahem. Jde o samotné podkroví tohoto objektu. Najdeme v něm nádherný obývací pokoj v bílé barvě s odhalenými trámy, které dodávají místnosti neotřelý a romantický nádech. V apartmánu je vestavěné patro na spaní (ideální pro relax i během dne), část pro společné trávení času u televize opatřená televizí a rozkládací pohovkou. Nechybí zde ani minimalistická designová kuchyňská linka s jídelním koutem pro více. Apartmán je dále tvořen dvěma koupelnami se dvěma ložnicemi. Jedna z koupelen je ideální se svými rozměry ideální pro dlouhou sprchu ve dvou, druhou koupelnu ocení milovníci relaxu ve vaně.

Romantické ubytování ve věži

Interiér v přírodních tónech

Obývací pokoj je zdoben světlíky a knihovními policemi, které jsou vestavěny do schodů. Celkovou atmosféru dolaďuje stylový dekor, kvalitní nábytek a parkety na podlaze. Celý interiér je vedený v přírodní paletě barev. Stěny s bílou výmalbou a bílé přiznané trámy doplňují hnědé tóny, které najdeme na parketách a jídelních židlích. Jako jemný kontrast zde působí šedá barva na designové kuchyni a pohovce. Obývací část od kuchyně odděluje netradičně řešená obývací stěna, která taktéž zapadá do celkového vzhledu místnosti.

V celém apartmánu si můžeme všimnout různorodého designového osvětlení, jak u centrálních, tak i lokálních světel. V ložnicích tvoří kontrast k bílému vybavení jednoduché modré doplňky ve formě textilií. O oživení se starají i pokojové rostliny, které celý interiér prozáří.

Zdroj: www.masarykova30.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock