Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Půvabný interiér v klasickém stylu

Půvabný interiér v klasickém stylu

Klasickým stylem a příjemnou paletou barev zaujme byt v Gdaňsku, který je veselý, čistý a plný denního světla. Za jeho půvabným vzhledem stojí Kowalczyk-Gajda Studio Projektowe. O romantickou podobu se postaraly zejména elegantní tvary, pastelové barvy a romantické motivy.

Motiv lodě v koupelně, velryby v dětském pokoji a květin v jídelně ilustruje romantickou duši obyvatel tohoto zbrusu nového bytu. Jemné tóny barev, dotek starých časů a neotřelý luxus dodává interiéru bytu v Gdaňsku zvláštní kouzelný nádech. Ten může plně vyniknout díky minimalistickému stylu, v jehož duchu jsou zařízeny všechny místnosti.

Bydlení s důrazem na detail

Už ve vstupní části bytu na sebe strhnou pozornost překrásné dlaždice na podlaze, které vytvářejí zajímavou mozaiku. Ty zavedou příchozí až do kuchyňského koutu, v němž dostalo prostor bíle lakované dřevo s ryze přírodním. Na kuchyňskou linku z jedné strany doprovázenou barovými židlemi plynule navazuje jídelna sestávající z krásného dřevěného jídelního stolu a čtveřice elegantních židlí. Jemnost tohoto prostoru podtrhují designová svítidla, obrazy s motivy květin a palma uvádějící vstup na balkón. Ač se na první pohled může zdát všechno vybavení jednoduché, při bližším prozkoumání zaujmou návštěvníky například vyřezávané květinové detaily pod deskou jídelního stolu.

Půvabný interiér v klasickém stylu
Foto: Hanna Połczyńska

Odhalené cihly a světlé dřevo

Na minimalistickém stylu si zakládá také obývací pokoj umně propojený s kuchyní a jídelnou. Jeho čelu uvedeném komfortní sedací soupravou v lososové barvě vévodí odhalené cihly, jejichž drsnější struktura se příjemně doplňuje se světlým tónem dřeva a s bílou výmalbou. Osvěžujícím prvkem v této odpočinkové zóně je mimo jiné zajímavý modrý koberec.

Přečtěte si také

Vzdušný byt v retro a zelené

Byt oslavující retro a zelenou barvu vznikl v Kyjevě. V kombinaci s hojně využitým dřevem, velkými okny a zajímavě řešeným umělým osvětlením působí velice příjemným a vzdušným dojmem. Navíc je tím…

Hravý i klidný interiér

Dětské pokoje jsou ukázkou palety pastelových barev, hravých tvarů a nekonečné fantazie. Hravě splňují jak estetickou, tak praktickou stránku bydlení pro nejmenší. Podporují dětskou fantazii, a to nejen veselými dekoracemi, ale i tabulí s křídovým a magnetickým nátěrem. Poklidně a romanticky vyhlíží koupelna, v níž převažují světlé tóny dřeva s námořnickými akcenty. Tu správnou atmosféru zde navozuje především obraz lodi jakoby plující na stěně nad vanou a odrážející se ve velkém zrcadle. Tmavě modrá barva dostává mnohem větší prostor v ložnici, kterou pro změnu zdobí tapeta potemnělých lesů. Modrá, tmavě zelená, šedá a bílá nastolují v této relaxační místnosti tu správnou atmosféru určenou k odpočinku těla i mysli. Chytře řešené úložné prostory pak skrývají vše, co nemá být vystaveno na odiv. Klidnou atmosféru v ložnici tak neruší vůbec nic.

Klasický interiér bytu v Gdaňsku působí romantickým, klidným, ale i hravým dojmem. Díky svému minimalistickému stylu dává vyniknout originálnímu vybavení, příjemné kombinaci barev, materiálů i tvarů.

Foto: Hanna Połczyńska
Zdroj: www.kowalczyk-gajda.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock