Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rustikální interiér v bílé barvě

Rustikální interiér v bílé barvě

Rustikální styl si na nic nehraje. Je přirozeně krásný a připomíná nám chvíle strávené u babičky na venkově. Voní přírodními materiály, květinami a buchtami právě vytaženými z trouby. Pro svou útulnost, něhu a krásu se rustikální styl čím dál tím více usazuje v mnohých domovech. Vděčnou společnost mu přitom dělá čistě bílá barva.

Záplava bílé barvy sluší i interiéru, který získal na svěžesti a eleganci díky profesionálům ze studia V Projekt. Bílá barva zde příjemně splývá s většinou nábytku, tudíž se celý prostor účinně prosvětluje a opticky zvětšuje. Elegantní křivky nábytku inspirovaného historizujícími slohy mohou o to více vyniknout. Jistá elegance je patrná napříč celým interiérem, který byl zařizován opravdu s citem pro detail i ladné kombinace barev. Převahu poněkud studenější bílé barvy v interiéru prohřívají akcenty pastelových tónů. Do popředí zájmu se tak dostává především světle modré retro křeslo či až na zem splývající závěsy v tmavším tónu akvamarínové barvy. Jemné akcenty přecházející od svěže modré po zelenou dodávají interiéru dotek svěžesti a energie. Chybět tu tedy nemohou ani řezané a pokojové květiny.

Bydlení v rustikálním stylu

Elegantní kombinaci bílé a akvamarínové barvy příjemně vyvažují s citem zakomponované rustikální prvky. Hřejivý dotek venkova tak do interiéru přináší obnažené cihlové zdi, dřevěné podlahy, stolky a poličky, proutěné lustry a květináče na bylinky či něžné polštářky s květinovým potiskem. V řadě prvků se přitom spojuje krása s praktičností, ať už to platí pro pojízdný vozík na jídlo nebo polstrovanou lavici v předsíni. Elegantní styl kráčí v tomto interiéru ruku v ruce s rustikálním, aniž by na sebe přehnaně strhával pozornost.

Rustikální interiér v bílé barvě

Interiér s dotekem venkova

Celý byt vyhlíží neskutečně harmonickým dojmem. Díky převaze bílé barvy a něze přírodních materiálů působí, jakoby opravdu pamatoval něco ze starých časů. Přitom ale splňuje náročné požadavky moderní doby a dává na odiv prvky, o kterých si naše babičky mohly nechat jenom zdát. Jedná se především o integrované úložné prostory, díky kterým může interiér volně dýchat. To platí zejména pro chodbu a ložnici, které díky vhodně řešeným skříním nemusí slevit z duchu minimalismu, jenž se ubírá napříč všemi místnostmi. Právě ložnice je přitom jedinou, která dává přednost tmavším barvám. Přesto si však i ona ponechává výrazně elegantní styl. Praktickou vychytávkou pro děti i dospělé je designová tabule prakticky umístěná pod lampou v kuchyni, na kterou lze napsat nákup i milý uvítací vzkaz.

Jak je tedy patrné, i převážné bílý interiér může být útulný a krásný, pokud jej doprovází pastelové barvy, vhodně zvolený nábytek a důraz na kvalitní přírodní materiály.

Zdroj: www.vprojekt-weronika.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock