Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rustikální interiér v bílé barvě

Rustikální interiér v bílé barvě

Rustikální styl si na nic nehraje. Je přirozeně krásný a připomíná nám chvíle strávené u babičky na venkově. Voní přírodními materiály, květinami a buchtami právě vytaženými z trouby. Pro svou útulnost, něhu a krásu se rustikální styl čím dál tím více usazuje v mnohých domovech. Vděčnou společnost mu přitom dělá čistě bílá barva.

Záplava bílé barvy sluší i interiéru, který získal na svěžesti a eleganci díky profesionálům ze studia V Projekt. Bílá barva zde příjemně splývá s většinou nábytku, tudíž se celý prostor účinně prosvětluje a opticky zvětšuje. Elegantní křivky nábytku inspirovaného historizujícími slohy mohou o to více vyniknout. Jistá elegance je patrná napříč celým interiérem, který byl zařizován opravdu s citem pro detail i ladné kombinace barev. Převahu poněkud studenější bílé barvy v interiéru prohřívají akcenty pastelových tónů. Do popředí zájmu se tak dostává především světle modré retro křeslo či až na zem splývající závěsy v tmavším tónu akvamarínové barvy. Jemné akcenty přecházející od svěže modré po zelenou dodávají interiéru dotek svěžesti a energie. Chybět tu tedy nemohou ani řezané a pokojové květiny.

Bydlení v rustikálním stylu

Elegantní kombinaci bílé a akvamarínové barvy příjemně vyvažují s citem zakomponované rustikální prvky. Hřejivý dotek venkova tak do interiéru přináší obnažené cihlové zdi, dřevěné podlahy, stolky a poličky, proutěné lustry a květináče na bylinky či něžné polštářky s květinovým potiskem. V řadě prvků se přitom spojuje krása s praktičností, ať už to platí pro pojízdný vozík na jídlo nebo polstrovanou lavici v předsíni. Elegantní styl kráčí v tomto interiéru ruku v ruce s rustikálním, aniž by na sebe přehnaně strhával pozornost.

Rustikální interiér v bílé barvě

Interiér s dotekem venkova

Celý byt vyhlíží neskutečně harmonickým dojmem. Díky převaze bílé barvy a něze přírodních materiálů působí, jakoby opravdu pamatoval něco ze starých časů. Přitom ale splňuje náročné požadavky moderní doby a dává na odiv prvky, o kterých si naše babičky mohly nechat jenom zdát. Jedná se především o integrované úložné prostory, díky kterým může interiér volně dýchat. To platí zejména pro chodbu a ložnici, které díky vhodně řešeným skříním nemusí slevit z duchu minimalismu, jenž se ubírá napříč všemi místnostmi. Právě ložnice je přitom jedinou, která dává přednost tmavším barvám. Přesto si však i ona ponechává výrazně elegantní styl. Praktickou vychytávkou pro děti i dospělé je designová tabule prakticky umístěná pod lampou v kuchyni, na kterou lze napsat nákup i milý uvítací vzkaz.

Jak je tedy patrné, i převážné bílý interiér může být útulný a krásný, pokud jej doprovází pastelové barvy, vhodně zvolený nábytek a důraz na kvalitní přírodní materiály.

Zdroj: www.vprojekt-weronika.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock