Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Kombinace moderny s historií místa

Kombinace moderny s historií místa

Interiér, na který se dnes podíváme, je inspirován kdysi velmi moderním činžovním domem, na kterém se za dobu jeho existence stihnul podepsat čas. Přesto se architektovi podařilo v tomto, teď už starším bytě vytvořit krásný interiér, kde se navzájem propojují moderní prvky s těmi staršími.

Jak bydlet moderně ve starším prostoru

V nájemním domě je původní, nově obnovený výtah, což ´velmi usnadní přístup k bytu lidem s omezenou pohyblivostí. Majitel tohoto bytu chtěl, aby byl moderní a obsahoval vše potřebné, ale zároveň vyslovil své přání zachovat přirozený odkaz místa a jeho historickou hodnotu. Kombinace jednoduchého moderního designu s historickým nábytkem a příslušenstvím vytvořila přátelskou atmosféru. Lakovaná podlaha je perfektním zázemím pro starožitnou pohovku či stůl, vše je doplněno všudypřítomnými knihami a malbami.

Důraz na barevnost

Nepochybnou výhodou tohoto bytu jsou velká okna, která do prostoru nesou jasné světlo. V kombinaci s modrými akcenty vytvářejí idylickou atmosféru. Moderní interiérové prvky jsou začleněny do prostoru tak, aby nebyly vidět, nebo aby dokonale ladily k historickým a přirozeným prvkům bytu.

Důležitým rysem tohoto projektu je kuchyň a koupelna, které jsou navzdory jejich malým rozměrům plně funkční a esteticky vzhledné. Ovládají je jasné barvy, které celý prostor opticky zvětšují. Teplou a domáckou atmosféru zajišťují dřevěné prvky a starší doplňky. Díky pozoruhodným obkladům stěn je prostor tohoto bytu jasně rozdělen. Tapeta, která se nachází na dvou místech - v ložnici a za pohovkou - činí tato místa velmi útulnými. Vkusně vypadají i modré závěsy, které celému bytu dodávají více hravosti.

Zdroj: tryc.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock