Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Minimalistický interiér s exotickým výrazem

Minimalistický interiér s exotickým výrazem

Byt ve městě Naujamiestis v severovýchodní Litvě je jako exotické koření. Zaujme osobitým výrazem, vůní cizích krajů, přírodními materiály a zemitými barvami. Představuje bydlení plné energie, exotické přitažlivosti a pohodlí, do nějž se dennodenně rádi vrací jeho aktivní obyvatelé.

O působivý vzhled interiéru se zasloužila designérka Vismantė Tubelytė ze studia Redeco. Chtěla v něm probudit exotickou náladu, což se jí také beze zbytku podařilo. Dobrodružně vyhlížející interiér jakoby tak ztělesňoval dynamiku života. Byt představující příjemné spojení vysoce kvalitních přírodních materiálů a exotických prvků je dokonalým prostředím pro plnohodnotný život.

Bydlení v minimalistickém stylu

Toto bydlení si nepotrpí na bytové doplňky. Vyznává čistotu, minimalismus a jemné linie. O to více tak do popředí vystupují kvalitní materiály, zajímavé tvary, barvy a pokojové rostliny. Osobitý ráz však tomuto bydlení dodávají zejména exotické prvky, ať už se jedná o výrazný obraz či umělecké sošky. Exotickou náladu v interiéru zvyšují také zajímavé židle a lampy.

Minimalistický interiér s exotickým výrazem
Foto: Leonas Garbačiauskas

Kvalitní materiály v interiéru

Prostor o velikosti 50 m2 sestává z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, pracovny a ložnice. Jasně definovaný interiér umožňuje svým obyvatelům plynulý pohyb mezi jednotlivými zónami bytu. Zaujme chytře řešenými úložnými prostory i řadou vysoce kvalitních přírodních materiálů. K těm patří především kámen, dřevo a kov. Světle šedou barvu v interiéru střídají černé akcenty. Betonové plochy jsou prohřívány dřevem.

Přečtěte si také

V přírodních barvách

Vytvořit z malého prostoru útulný a praktický byt je vždycky velkou výzvou a inspirace v tomto případě není nikdy dost. Designérům z ruského studia SOLO DESIGN, které se zaměřuje na tvorbu moderních,…

Dekorativní dotek

Přestože si interiér bytu libuje ve strohosti, ať už se to týká minimalistického stylu nebo omezené palety barev, překvapí i svou dekorativností. Příkladem mohou být rezavé dlaždice nebo kamenné umyvadlo v koupelně. Tyto prvky vnášejí do interiéru dotek precizní řemeslné práce a dekorativnosti. Posilují exotickou atmosféru v interiéru a ukazují, že krása spočívá v důmyslné hře s kvalitními materiály.

Byt ve městě Naujamiestis tak ukrývá řadu zajímavých prvků, které přinášejí opravdový gurmánský zážitek. Je sice ostrý, ale zároveň velmi lahodný.

Foto: Leonas Garbačiauskas
Zdroj: www.redeco.lt

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Kuchyně se skleněnou zástěnou Onyx

Interiér Praha-Klánovice

Z garáže kanceláře

Rekonstrukce přízemí domu

Provence mezi betonem a sklem

Dům na kopci

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Dům LO ztělesňuje nomádského ducha svého majitele

Perníková chaloupka

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock