Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rodinný dům plný barev

Rodinný dům plný barev

Barevný, prostorný, ale i vhodný pro bydlení s dětmi. Přesně takto by se dal charakterizovat tento rodinný dům, který nám nabízí nejen velký prostor k životu, ale také kombinaci materiálů, které dohromady tvoří jeden úžasný celek. Architekti si navíc bravurně pohráli s dispozičním řešením domu, takže své soukromí si zde najde každý.

Různorodost materiálů

Tento rodinný dům v Dulwiche byl dokončen roku 2017. Prostory v přízemí jsou tvořeny různorodými materiály. Lakované ocelové trámy, odkryté cihly, překližky a sklo tvoří prostor nejen zajímavým a útulným, ale také poměrně nekonvenčním. Dominantou domu je prosklená stěna směřující do zahrady. Její výhodou je beze sporu dostatek denního světla, které se do domu okny dostane.

Hodně barev, ale všechny se navzájem doplňují

Hned na první pohled si můžete všimnout otevřenosti prostoru. Vzhledem k tomu, že rodina potřebuje soukromí, byly do tohoto prostoru včleněny příčky, které jsou tvořeny za pomoci sloupů. Rozdělení domu do různých částí je znatelné i díky různorodosti materiálu, který byl při stavbě domu použit. Nezvykle vypadá jídelní kout, jehož stěnu pokrývá výrazná tapeta, která doplňuje jinak už dost velkou barevnost domu. Naštěstí, i přes všechny barvy, které zde jsou, vypadá celý interiér sladěně, a to hlavně díky tomu, že jde o barvy, které jsou spolu navzájem i v přírodě.

Štítky: barvy v interiéru
Zdroj: thomasandspiers.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock