Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

V přírodních tónech

V přírodních tónech

Bydlení, ve kterém se odráží moderní trendy poslední doby. Svěžími nápady se tento interiér jen hemží. Přírodní tóny, masivní dřevo, zlatá růžová, oblíbená mint, moderní bílý lesk, nebo rustikální prvky. To vše se designéři nebáli zkombinovat a udělali dobře. Výsledek hovoří sám za sebe a tento byt nám může být inspirací.

Hledali jsme přístav

Byt byl navržen pro Paulinu a Daniela Artmüller, mladý pár, který velmi rád cestuje. Pro své bydlení si vybrali byt v Krakově, na ulici Czarodziejska, nedaleko místního parku a malebného okolí řeky Visly. Lokalita k bydlení je to ideální. Přestože je to bydlení ve městě, připadá si zde člověk chvílemi jako na vesnici. Mohou si užívat příjemných procházek okolo vody, nebo do nedalekých parků.

,,Hledali jsme takový přístav. V blízkosti centra, ale mimo hlavní cesty a se zelení." Říká sám majitel. A to se jim podařilo. Do několika minut mohou být zase v ruchu velkého města.

Byt se nachází v nepříliš vysoké čtyřpodlažní budově, se zelení u domu. Designéři při návrhu interiéru přesunuli pouze jednu stěnu, aby prostor více otevřeli. Okna jsou vysoká a je díky nim interiér příjemně prosvětlen.

Řešení interiéru bavilo majitele i designéry

Samotné řešení interiéru bavilo vlastníky i designéry. Majitelka Paulina poslala designérce spoustu odkazů na zahraniční stránky o interiérovém designu, které se jí líbily, a tak měli i designéři představu o tom, co by se majitelům nejvíce líbilo. Vznikl moderní interiér, s množstvím masivního dřeva, dýhovaného nábytku a cihlovými zdmi.

V přírodních tónech

Největší místností je kuchyň spojená s obývacím pokojem. Součástí kuchyně je také ostrůvek s barovými židlemi. Linie horních skříněk osvětlují LED pásky a krom nich kuchyň osvětlují stropní závěsná svítidla i bodová světla. V jídelní části je dubový masivní stůl s židlemi Vitra v béžové a mint barvě. Majitelé mohou místo televize sledovat i krb, na který je výhled od stolu i z pohovky. Doplňky jsou často z přírodních materiálů, jako je proutí, bavlna, nebo kožešiny.

Volně stojící vana

V interiéru se často mísí styly rustikální, skandinávské, retro, nebo industriální. Ve vhodných kombinacích mohou vypadat skvěle. Právě jako je tomu zde. Za obdiv stojí také koupelna. Ornamentální floristické vzory na kachlích jsou spolu s volně stojící vanou, dominantou prostoru. Perfektně vyladěná koupelna má šmrnc i díky zvolenému osvětlení.

 A co na tento byt říkáte vy? My jsme si jej zamilovali.

Štítky: barvy v interiéru
Zdroj: manaza.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock