Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní byt v šedých odstínech ve Stockholmu

Elegantní byt v šedých odstínech ve Stockholmu

Historický dům v hlavním městě Švédska ukrývá elegantní interiér, který hraje hned několika odstíny šedé barvy. Nechybí v něm sametový dotek růžové barvy, který se spolu s bílošedou paletou postaral o útulnost tohoto netradičního bydlení.

Byt v historickém domě je snem všech, kteří milují spojení starého s novým. Vypadá to, jako kdyby interiér bytu cestoval časem, a přesto svým majitelům nabízel vše, co je zapotřebí k plnohodnotnému bydlení. Veškeré vybavení včetně doplňků je v něm zakomponováno s citem a touhou po eleganci. Navzdory svému velkému potenciálu však tento byt nepůsobí okázale, ale naopak decentně a útulně.

Bydlení s dotekem historie

Napříč jednotlivými místnostmi je patrná nostalgie po časech dávno minulých, kterou reprezentují vybrané kusy nábytku, textilie a doplňky. Dominantním historizujícím prvkem interiéru jsou překrásná kachlová kamna jakoby ze zámku. Jejich skvostné zdobení navozuje romantickou atmosféru v jídelně sestávající z moderního stolu a židlí. Příjemně s nimi ladí obraz plný barev, který rozbíjí střídmou paletu barev v této místnosti. Ukazuje navíc, že moderní nástěnná dekorace může skvěle fungovat právě vedle tak významného historického prvku. Netradiční obrazy zdobí také druhou stěnu vedle kamen, která svou šedou barvou příjemně koresponduje s komfortní sedací soupravou v obývacím pokoji. Ten je s jídelnou propojen, čímž vzniká vzdušný a stylově sjednocený prostor.

Elegantní byt v šedých odstínech ve Stockholmu

Jemné barvy, čisté linie

Převážně v moderním stylu je zařízena kuchyně. I v té si pohrává několik odstínů šedé barvy a na první pohled v ní zaujme posezení u černého stolu doplněného o sametově růžové židle. Opět zde nechybí zajímavé nástěnné dekorace a originální svítidla. Větší požitek z růžové barvy pak slibuje dětský pokoj, do kterého se vstupuje právě z kuchyně. Ten je opravdovým dětským královstvím, kterému nechybí hravost, styl a elegance. Je maximálně útulný a světlý, ani v něm pak nechybí čisté linie a kombinace jemných barev. O eleganci starých časů se do značné míry stará překrásně řešená vstupní hala, jejíž stěny zaujmou snad každého návštěvníka. Stylově s ní kontrastuje koupelna, která už je svým provedením mnohem blíže moderním časům. Někde na půli cesty zůstala vcelku jednoduše zařízená ložnice.

Byt plný proměnlivých šedých odstínů je příjemně otevřený, vzdušný a světlý. Vděčí za to velkým oknům, minimalistickému stylu a také citu, s jakým byl vybaven.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock